Grasz w szachy? – Zapraszamy do Chłopowa

szachy

W piątkowe popołudnie, 28 czerwca br., przy Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie Wójt Gminy Krzęcin, Bogdan Wojciech Brzustowicz uroczyście otworzył nowy obiekt sportowy „Szachy na glebie”, który służyć będzie Mieszkańcom Sołectwa Chłopowo i ich gościom. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie „Aktywny Senior” w Chłopowie, a środki na ten cel pozyskano z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik 2019-2020.

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert - upowszechnianie kultury fizycznej 2020

herbWÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego na terenie Gminy Krzęcin w 2020 roku w zakresie upowszechniania kultury fizycznej:

1. „Przygotowanie klubów piłkarskich, w tym klubów uczniowskich, do rywalizacji w rozgrywkach ligowych i turniejach”;
2. „Promocja aktywnego wypoczynku i stylu życia nad wodą poprzez wędkowanie oraz propagowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców Gminy Krzęcin”.

Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań to  30.000 zł.

Termin składania ofert: 16 lipca 2020 r. do godz. 15:30

Więcej info: linkwww.bip.krzecin.pl

czytaj więcej

Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla wójta

sesja

15 czerwca 2020r. odbyła się XIII Sesja Rady Gminy Krzęcin, której tematami wiodącymi były raport o stanie Gminy i sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 rok. W związku z epidemią kornonawirusa, posiedzenie odbyło się w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzęcinie

czytaj więcej

Ireneusz Kostka - uhonorowany odznaką "ZASŁUŻONY DLA GMINY KRZĘCIN"

irekkostka

Podczas ostatnich obrad Rady Gminy Krzęcin, które miały miejsce 15 czerwca 2020 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzęcinie odbyła się uroczystość wręczenia Panu Ireneuszowi Kostce odznaki „Zasłużony dla Gminy Krzęcin”. Medal z listem gratulacyjnym wręczał Wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz wraz z Przewodniczącym Arturem Konopelskim. Pan Ireneusz Kostka pracę w Gminie Krzęcin rozpoczął jako nauczyciel matematyki i informatyki w Zbiorczej Szkole Gminnej, utworzył również bazę kajakową w Krzęcinie.

czytaj więcej

Spis rolny 2020

spis

W terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r., na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020.
Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy, a użytkownicy gospodarstw rolnych są zobowiązani do udzielania dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest czwartek 06 sierpnia 2020, imieniny: Sławy i Jakuba

Najbliższe wydarzenie: