Festyn Rodzinny "Lato w Kaszewie"

29 czerwca br. na boisku wielofunkcyjnym w Kaszewie odbył się Festyn Rodzinny pn. „Lato w Kaszewie”, którego głównym organizatorem był Sołtys Tomasz Preis i Rada Sołecka, a współorganizatorem Gminne Centrum Kultury w Krzęcinie. W przygotowania festynu włączyła się również Radna Paulina Szarawaga. Oficjalnego otwarcia piątkowej imprezy dokonał Wójt Gminy Krzęcin wraz z Sołtysem.

czytaj więcej

NOWE CHODNIKI NA OSIEDLU MIESZKA I W KRZĘCINIE

                                                                                                                            

Rozpoczęła się już przebudowa i remont chodników przy osiedlu mieszkaniowym na ulicy Mieszka I w Krzęcinie, o co zabiegał Radny Gminy Krzęcin Mieczysław Ciesiołkiewicz.

czytaj więcej

Nowe taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków

Zespół Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska z siedzibą w Krzęcinie, informuje iż z dniem 1 lipca 2018 roku ulega zmianie taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie działalności ZGKiOŚ. Taryfa została zatwierdzona przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie decyzją nr SZ.RET.070.4.49.2018.MB.BK z dnia 1 czerwca 2018 roku.

czytaj więcej

Festiwal LATA NAD MAŁĄ INĄ - PLAYBOYS

ZESPÓŁ PLAYBOYS – energia i niepowtarzalna atmosfera to tylko słowa, którymi nie da się opisać tego, co działo się w krzęcińskim amfiteatrze. Formacja wystąpiła w 3 osobowym składzie: z gitarzystą Przemkiem Kordzińskim, perkusistą Kubą Kusińskim oraz założycielem i liderem grupy, autorem muzyki i tekstów, wokalistą Jakubem Urbańskim.

czytaj więcej

Festiwal LATA NAD MAŁĄ INĄ - IVAN KOMARENKO

IVAN KOMARENKO – przystojny wokalista, których w kobiecych oczach widzi „czarne oczy”. Przebojem „Jej czarne oczy” porwał do zabawy całą publiczność krzęcińskiego amfiteatru, śpiewali wszyscy i ci duzi i ci mali. Jego osoba wzbudziła zainteresowanie i same pozytywne emocje.

czytaj więcej

Festiwal LATA NAD MAŁĄ INĄ - SHYMI

ZESPÓŁ SHYMI – to pseudonim artystyczny Szymona Nowaka, który jest zarówno wokalistą, kompozytorem większości utworów, jak i założycielem grupy. Na scenie towarzyszyli mu tancerze – Roxana Orłowska oraz Sebastian Kowalczyk. Warto dodać, że młodzi tancerze to prawdziwe talenty. Roxana może pochwalić się występami z wieloma gwiazdami disco-polo, między innymi: Effect, Boyfriend, Łobuzy, Norbi, The Coolers, Mario Bischin.

czytaj więcej

Festiwal LATA NAD MAŁĄ INĄ - "DZIEŃ DOBRY KRZĘCIN"

O godzinie 17:30 impreza przeniosła się na scenę amfiteatru, gdzie mogliśmy obejrzeć blok rozrywkowy DZIEŃ DOBRY, KRZĘCIN!, w którym udział wzięły grupy przedszkolne z Oddziału Przedszkolnego w Krzęcinie, dzieci i młodzież z klubów kultury na terenie Gminy Krzęcin, a także pracownicy Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie.

czytaj więcej

Darmowy Internet od firmy E-CHO

W związku z realizacją projektu unijnego Operator E-CHO informuje, że ma do rozdysponowania 100 pakietów darmowego Internetu Światłowodowego o prędkości 100Mbps.

Mieszkańcy Gminy Krzęcin, objęci zasięgiem sieci E-CHO mają możliwość zawarcia umowy na okres 12 miesięcy. Promocja ograniczona czasowo (do dnia 30.06.2018 r.) oraz ilościowo (pula 100 darmowych umów).

Umowę na darmowy Internet można podpisać w Biurze Obsługi Klienta w Choszcznie przy ul. Rynek 2. Szczegóły pod numerem telefonu 95 715 9000. Zapraszamy!

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 18 sierpnia 2018, imieniny: Heleny i Bronisławy

Wydarzenie dnia:

ZABAWA "POD CHMURKĄ" W OBJEZIERZU