Ruszyła przebudowa ul. Zakładowej w Granowie

Trwają intensywne prace polegające na przebudowie ul. Zakładowej w Granowie. Dzięki pozyskanym przez Gminę Krzęcin w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin popegeerowskich środków w wys. 1 025 000,00 zł spółka Rebudrog z Rębusza wykona m.in. nową konstrukcję nawierzchni drogi, chodniki, poszerzy jezdnię, przedłuży istniejącą kanalizację deszczową.

granowo

czytaj więcej

Konkurs ofert w zakresie upowszechniania kultury fizycznej

herbWÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza drugi otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego na terenie Gminy Krzęcin w 2021 roku w zakresie upowszechniania kultury fizycznej:

1. „Przygotowanie klubów piłkarskich, w tym klubów uczniowskich, do rywalizacji w rozgrywkach ligowych i turniejach”;
Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań to  20.000 zł.

Termin składania ofert: 30 września 2021 r. do godz. 15:30

Więcej info: linkwww.bip.krzecin.pl

czytaj więcej

CAPITAN FOLK

ZAPRASZAMY BARDZO GORĄCO DO KRZĘCINA!!!
JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ, PODCZAS GMINNEGO FESTYNU DOŻYNKOWEGO, WYSTĄPI DLA WAS CAPITAN FOLK!!!

 

czytaj więcej

Objezierze i Krzęcin - Laureatami konkursu "PIĘKNA ZACHODNIOPOMORSKA WIEŚ 2021"

Tegoroczne Dożynki Wojewódzkie które odbyły się 4 września 2021 roku w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach były okazją do rozstrzygnięcia 3. edycji konkursu pn. „Piękna Zachodniopomorska Wieś 2021”. Konkurs ogłoszony przez Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego miał na celu zachęcenie społeczności lokalnych do aktywnego działania na rzecz podniesienia atrakcyjności zachodniopomorskich wsi i poprawy jakości życia jej mieszkańców.

sołtysi

czytaj więcej

Narodowe Czytanie 2021

Jubileuszowa, dziesiąta odsłona Narodowego Czytania, pod Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej, miała miejsce w gminie Krzęcin w sali Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie. W tym roku wspólnie czytana jest "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej. W tej tragifarsie, w której przeplatają się elementy komedii i tragedii, ukazuje ona m.in. pazerność, skąpstwo i zakłamanie wypaczające stosunki społeczne.

czytanie

czytaj więcej

"Piękna Zachodniopomorska Wieś 2021"

W piątkowe popołudnie do gminy Krzęcin zawitała Kapituła Konkursowa, która przybyła, by dokonać oceny dwóch naszych sołectw w ramach konkursu "Piękna Zachodniopomorska Wieś 2021". Przypomnijmy, iż Objezierze i Krzęcin znalazły się wśród finałowej dziesiątki jako jedyne wsie z terenu całego powiatu.

foto

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 21 września 2021, imieniny: Hipolita i Mateusza