KOMUNIKAT!!!

herbW związku z panującym w kraju  zagrożeniem epidemiologicznym  związanym z  koronawirusem COVID-19 prosimy  o ograniczenie wizyt osobistych w budynku Urzędu Gminy w Krzęcinie, siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzęcinie i Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Krzęcinie. Apelujemy o  załatwianie spraw, jeżeli jest to możliwe, w formie elektronicznej lub telefonicznie.

czytaj więcej

Szanowni Mieszkańcy Gminy Krzęcin

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce zwracam się do Państwa, w chwilach, gdy wspólnie przeżywamy niepokój o zdrowie bliskich i własne. To trudny czas, w którym musimy wykazać się odpowiedzialnością, dyscypliną, ale także ciepłem, empatią i wsparciem. Nie należy ulegać panice, ale należy wykonać każdy wysiłek, aby ograniczyć ryzyko zakażenia.

czytaj więcej

Drodzy Rodzice Dzieci Szkoły Podstawowej w Krzęcinie

12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze.

Od poniedziałku, 16 marca br., wychowankowie i uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzęcinie nie przychodzą do przedszkola i szkoły.

Więcej informacji na:

www.zs.krzecin.pl

ODWOZY DNIA 12 I 13 MARCA 2020r.

Komunikat Departamentu Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej

 

czytaj więcej

Niesamodzielni w gminie Krzęcin

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie
ogłasza nabór do projektu pt.
„Niesamodzielni w gminie Krzęcin”

    Projekt jest skierowany do osób starszych, niesamodzielnych, w tym niepełnosprawnych.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 28 marca 2020, imieniny: Anieli i Sykstusa

Najbliższe wydarzenie: