Umowa na Klub Senior+

W dniu dzisiejszym (02.06) w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim -Delegatura w Koszalinie została podpisana umowa na realizację zadań w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021 – 2025 Edycja 2023 – „Zapewnienie funkcjonowania Klubu „Senior+” Moduł II. Dzięki ww. programowi Gmina Krzęcin otrzymała wsparcie w wysokości 28 608,00 zł.

senior

czytaj więcej

"Klub Senior+"

W piątek (31.03) odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Seniora+ w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie. Podczas uroczystości obecni byli Wójt Gminy Krzęcin dr Bogdan Wojciech Brzustowicz, Skarbnik Joanna Witkowska, Prezes Stowarzyszenia „Razem dla Gminy Krzęcin” Maciej Radomiak, Proboszcz Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Krzęcinie Krzysztof Kontek oraz seniorzy z terenu naszej gminy.

senior

czytaj więcej

Wyniki konkursu Programu wieloletniego "Senior+" na lata 2021-2025

seniorNiezmiernie miło jest nam poinformować, że w dniu dzisiejszym, po ogłoszeniu wyników konkursu, Gmina Krzęcin otrzymała dofinansowanie na Klub "Senior+" w kwocie 28 608,00 zł.
Program jest kontynuacją programu wieloletniego „Senior+” na lata 2015–2020. Zakłada wspieranie finansowe jednostek samorządu terytorialnego, w zakresie realizacji zadań własnych, polegających na prowadzeniu i zapewnieniu miejsc w ośrodkach wsparcia „Senior+”.

czytaj więcej

REKRUTACJA do Klubu "SENIOR +"

senior

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie ogłasza nabór uczestników do Klubu „SENIOR +”  z siedzibą w budynku Wiejskiego Domu Kultury w Chłopowie przy ul. Głównej 62
JEŚLI:
•    jesteś osobą nieaktywną zawodowo,
•    jesteś mieszkańcem Gminy Krzęcin, w wieku 60+,
•    chcesz wykorzystać wolny czas i spędzić go aktywnie w miłym towarzystwie,
•    chcesz rozwijać swoje pasje, zainteresowania, umiejętności i zdolności,
•    chcesz pomóc sobie i innym

Korzystanie z oferty Klubu „Seniora +” jest bezpłatne.

czytaj więcej

Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023

W piątkowe popołudnie (2.12) w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego UTW 2022/2023. Na początku spotkania Prezes Stowarzyszenia Razem dla Gminy Krzęcin Maciej Radomiak przedstawił zaproszonym gościom prezentację podsumowującą pięcioletnią działalność stowarzyszenia.

inauguracjaUTW

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 22 maja 2024, imieniny: Julii i Heleny