Trening z Pogonią Szczecin

We wtorkowe popołudnie (14.05.2019 r.) na krzęcińskim Orliku miał miejsce darmowy trening "Pogoń z nami w piłkę", zorganizowany przez Fundację "Pogoń Szczecin Football Schools".

czytaj więcej

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka

W sobotę, 11 maja br., w Choszcznie odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka, które rozpoczęto uroczystą mszą świętą, celebrowaną przez biskupa pomocniczego szczecińsko-kamieńskiego Henryka Wejmana.

czytaj więcej

Fundacja Pogoni Szczecin w Krzęcinie

Wczoraj, 8.05.2019 r., w Urzędzie Gminy w Krzęcinie odbyło się spotkanie Wójta Bogdana Wojciecha Brzustowicza z Dyrektorem Fundacji Pogoni Szczecin Football Schools, Marcinem Kmieciem. Szczecińska fundacja prowadzona jest pod patronatem Pogoni Szczecin S.A., dzięki czemu gwarantuje jakość oraz doświadczenie, a wśród podopiecznych znajdują się dzieci od 3 do 14 roku życia.

czytaj więcej

W Suliszewie powstanie Przedszkole Specjalne

W dniu wczorajszym, (7.05.2019 r.), w siedzibie Starostwa Powiatowego w Choszcznie doszło do podpisania porozumienia dot. wyrażenia przez Gminę Krzęcin zgody na założenie i prowadzenie przez Powiat Choszczeński z dniem 1 września 2019 r. Przedszkola Specjalnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie.

czytaj więcej

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

26 kwietnia br. uczniowie ZS Nr 1 i ZS Nr 2 w Choszcznie zakończyli kolejny etap swojej edukacji. Podczas uroczystych apeli wręczone zostały nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, godne reprezentowanie szkoły, działalność sportową i społeczną.

czytaj więcej

Wsparcie Rozwoju Usług Społecznych w Gminie Krzęcin

16 kwietnia br. w Urzędzie Gminy Krzęcin miało miejsce spotkanie z przedstawicielami firmy Project Hub sp. z o.o. z Poznania. Tematem wstępnych rozmów był udział naszej gminy w konkursie, ogłoszonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie, pn. „Działanie 7.6. Wsparcie rozwoju usług społecznych, świadczonych w interesie ogólnym”.

czytaj więcej

Konkurs na wspólne przygotowanie i realizację projektu w ramach Działania 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym

Otwarty nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach naboru o nr: RPZP.07.06.00-IP.02-32-K47/19 dla Działania 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym, ogłoszonego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, który został  ogłoszonyprzez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

czytaj więcej

PARA 2019 - Granowo

W piątek, 5 kwietnia 2019 roku w Wiejskim Domu Kultury w Granowie odbył się XV Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego PARA 2019 na szczeblu gminnym w trzech kategoriach:

- Przegląd Piosenki Dziecięcej

- Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych

- Przegląd Zespołów Tanecznych

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny i Franciszki