Strefa relaksu dla uczniów już jest!

Miło nam poinformować, że wyposażona już została Strefa Relaksu dla uczniów Szkoły Podstawowej w Krzęcinie.
Z inicjatywy organu prowadzącego i sponsorów we wnęce przy korytarzu głównym placówki (po byłym gimnazjum) powstała strefa wypoczynku.

strefa

czytaj więcej

Trening syren alarmowych

syrenyW dniu 10 kwietnia 2022 r. o godz. 8.41 na podstawie decyzji Wojewody Zachodniopomorskiego zostanie przeprowadzony trening uruchamiania syren alarmowych na terenie Gminy Krzęcin.
(Syreny uruchomione będą na czas 3 minuty)

czytaj więcej

Wnioski o przyznanie wsparcia

Od 1 kwietnia 2022 r. koła gospodyń wiejskich mogą składać wnioski o przyznanie wsparcia na działalność statutową. Pomoc jest finansowana z budżetu krajowego.

grafika

czytaj więcej

XXIV Sesja Rady Gminy Krzęcin

sesja

W dniu wczorajszym, 30 marca 2022 r., w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzęcinie odbyła się XXIV Sesja Rady Gminy Krzęcin. Początek obrad był tym razem nietypowy, sesję rozpoczęto minutą ciszy dla ofiar wojny w Ukrainie.
Po obszernym sprawozdaniu wójta o pracach w okresie międzysesyjnym swoje sprawozdania przedstawili także Kierownicy Ośrodka Pomocy Społecznej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzęcinie, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzęcinie poinformował Radnych o działalności szkoły za pierwsze półrocze roku szkolnego 2021/2022.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest piątek 27 maja 2022, imieniny: Jana i Juliusza