Wyczekiwana inwestycja w pełnej realizacji

altana

Zdjęcia mówią same za siebie. Przy krzęcińskim stadionie praca wre. A to za sprawą realizowanego właśnie drugiego etapu inwestycji pn. „Zagospodarowanie terenu nad jeziorem Krzęcińskim polegające na budowie ścieżki rowerowo-spacerowej, oświetlenia solarnego i pomostu z platformą widokową”.

czytaj więcej

Modernizacja murawy krzęcińskiego stadionu

stadion

4 czerwca br. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego podjął uchwałę o przyznaniu pomocy finansowej dla 88 zachodniopomorskich gmin i powiatów, przeznaczonej na modernizację bazy sportowo-rekreacyjnej, m.in. na remonty hal sportowych, sal gimnastycznych, stadionów piłkarskich, skateparków czy basenów. W budżecie województwa zabezpieczono na ten cel 1,5 mln zł. Maksymalne wsparcie wyniosło do 50% wartości kosztów inwestycji, lecz nie więcej jednak niż 20 tys. zł.

czytaj więcej

Program Priorytetowy "Czyste Powietrze"

Szanowni Mieszkańcy,
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie informuje, że od dnia 15.05.2020 r. obowiązują nowe zasady Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, dzięki któremu mieszkańcy  województwa zachodniopomorskiego mogą uzyskać atrakcyjne bezzwrotne (dotacyjne)dofinansowanie na wymianę źródła ciepła, wykonanie instalacji odnawialnych źródeł energii i kompleksową termomodernizację domu jednorodzinnego.

czytaj więcej

20 000 zł dla Sołectwa Chłopowo

silownia

Już w okresie wakacyjnym, jeśli tylko sytuacja zdrowotna w kraju pozwoli, mieszkańcy sołectwa Chłopowo będą mogli cieszyć się z nowej siłowni plenerowej mieszczącej się na terenie Wiejskiego Domu Kultury.

czytaj więcej

Nadzwyczajna sesja

28 maja odbyła się Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy w Krzęcinie. Zwołanie sesji w trybie nadzwyczajnym przez Przewodniczącego Rady, Artura Konopelskiego, na wniosek Wójta Bogdana Wojciecha Brzustowicza, podyktowane było koniecznością pilnego rozpatrzenia projektów uchwał. Dotyczyły one m.in. przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi w roku 2020 oraz zmian w uchwałach budżetu i Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Krzęcin na lata 2020-2034.

sesja.nadzwy

 

czytaj więcej

Mamy dwa Granty Sołeckie!!!

granty2020

Z dumą i radością pragniemy Państwa poinformować, iż Gmina Krzęcin została podwójnym laureatem w Konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2020”.

czytaj więcej

Gmina Krzęcin zebrała prawie 40 tyś. zł na rzecz walki z epidemią

ozonator

logoW obliczu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 wszelkie formy wsparcia walki z epidemią są niezmiernie cenne. W związku z zagrożeniem epidemicznym akcję pomocową w naszej gminie zainicjował Wójt Gminy Krzęcin, a dołączyło do niej również Stowarzyszenie "Razem dla Gminy Krzęcin". Celem akcji było pozyskanie wsparcia na rzecz walki z wirusem.

czytaj więcej

OGŁOSZENIE

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 31/2020 Wójta Gminy Krzęcin z dnia 28 maja 2020 r. w sprawie ustalenia dni wolnych od pracy dla pracowników Urzędu Gminy w Krzęcinie w roku 2020 w zamian za święta przypadające w sobotę,
dzień 12 czerwca 2020 r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy
dla pracowników Urzędu Gminy w Krzęcinie.
W związku z powyższym Urząd Gminy w Krzęcinie w tym dniu będzie nieczynny.
Za ewentualne utrudnienie przepraszamy.
                                            (-) Wójt Gminy Krzęcin
Bogdan Wojciech Brzustowicz
 

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest czwartek 06 sierpnia 2020, imieniny: Sławy i Jakuba

Najbliższe wydarzenie: