Wkrótce otwarcie Krzęcińskiej Strefy Zieleni i Relaksu

relaks

Większość z nas nie może doczekać się otwarcia długo wyczekiwanej inwestycji pn. "Zagospodarowanie terenu nad jeziorem Krzęcińskim polegające na budowie ścieżki rowerowo-spacerowej, oświetlenia solarnego i pomostu z platformą widokową". Lada moment trasa spacerowo-rowerowa będzie gotowa, oznakowana i oficjalnie oddana mieszkańcom i turystom. Koszt całego zadania to kwota 1 265 673,75 zł, z czego środki unijne pozyskane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 wynoszą 1 120 382,85 zł.
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

czytaj więcej

Plac zabaw w Objezierzu wzbogacony o nowe elemnty

placobjezierze

Przy Zespole Rekreacyjno-Sportowym w Objezierzu istniejący plac zabaw doposażony został w nowe elementy. Inwestycja powstała dzięki uzyskanemu, w ramach projektu grantowego pn. "Lubimy aktywnie spędzać czas - doposażenie bezpiecznego i kreatywnego placu zabaw w Objezierzu", wsparciu finansowemu w wys. 9 463,00 zł.

 

 

czytaj więcej

"Cień Pośród Zamieci" - Wielki sukces Jakuba Szylaka!!!

jsz

W poniedziałkowy poranek pragniemy przekazać Państwu rewelacyjne wieści na temat konkursu "ProzaTory Zachodniopomorskie Antologia 2021".
Projekt Książnicy Pomorskiej zakładał przesłanie autorskiego tekstu prozatorskiego bez ograniczeń gatunkowych oraz formalnych i skierowany był do młodych twórców (do la 35) związanych z regionem.

czytaj więcej

Gmina Krzęcin wnioskuje o Granty Sołeckie

grantyDo ogłoszonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego konkursu "Granty Sołeckie 2021" przystąpiło 5 sołectw z Gminy Krzęcin. Celem konkursu jest wspieranie rozwoju demokracji lokalnej i społeczeństwa obywatelskiego oraz wzmacnianie tożsamości i integracji społeczności lokalnej z inicjatywy sołectw.

czytaj więcej

Uwaga! Ptasia grypa

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Choszcznie w związku z wystąpieniem u ptactwa na terenie miejscowości Przybysław, gm. Krzęcin ogniska grypy ptaków A/H5N8/

ptasia

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 23 czerwca 2021, imieniny: Wandy i Zenona

Najbliższe wydarzenie: