Przedsiębiorcy dla przedsiębiorców

Z początkiem lipca rusza ogólnopolska kampania #bądźwidoczny, której celem jest pomoc przedsiębiorcom w zaistnieniu w środowisku on-line.
W ramach #bądźwidoczny - kampanii NPROFIT dla firm do końca roku będą prowadzone bezpłatne webinaria i konsultacje. Przygotowane zostaną również przewodniki dla przedsiębiorców.

czytaj więcej

Centrum Przedsiębiorczości Lokalnej w Krzęcinie

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż w ramach ogłoszonego przez Stowarzyszenie „Lider Pojezierza” naboru na wsparcie finansowe dot. utworzenia i prowadzenia Centrum Przedsiębiorczości Lokalnej, wniosek złożony przez Stowarzyszenie „Razem dla Gminy Krzęcin” został rozpatrzony pozytywnie.  Założeniem CPL jest rozwój przedsiębiorczości lokalnej i świadczenie nieodpłatnych usług doradczych przy udziale środowisk naukowych i biznesowych.

czytaj więcej

IX Gala Północnej Izby Gospodarczej

Oficjalnego otwarcia dziewiątej Gali Północnej Izby Gospodarczej, która miała miejsce 3 lutego br. w Klubie Garnizonowym w Choszcznie, dokonał Prezes oddziału PIG Pan Mariusz Adamkiewicz wraz z prowadzącą Panią Anettą Bikowską. Statuetkę Przedsiębiorstwa Roku 2017 z terenu gminy Krzęcin, z rąk wójta Bogdana Wojciecha Brzustowicza, odebrał Pan Marcin Owczarek, właściciel restauracji „Pod Klonami” w Krzęcinie.

czytaj więcej

Czerwiec z Liderem w Granowie

W sobotnie popołudnie, tj. 17 czerwca 2017 r. w Wiejskim Domu Kultury w Granowie, Wiceprezes Stowarzyszenia "Lider Pojezierza" Pan Ireneusz Kostka oraz Wójt Gminy Krzęcin Pan Bogdan Wojciech Brzustowicz uroczyście otworzyli "Czerwiec z Liderem w Granowie".

czytaj więcej

VIII Gala Północnej Izby Gospodarczej

W dniu 4. lutego br. w Domu Biesiadnym „Alicja” w Koplinie odbyła się VIII Gala Północnej Izby Gospodarczej. Statuetkę Przedsiębiorstwa Roku 2016 z terenu Gminy Krzęcin z rąk wójta Bogdana Wojciecha Brzustowicza otrzymał Maciej Jerzy Wakuła, właściciel firmy Green Plant.

czytaj więcej

"Środa z Funduszami"

W dniu  4  maja 2016 r. zapraszamy do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu z cyklu "Środa z Funduszami", wprowadzającym do tematyki Funduszy Europejskich na lata 2014–2020.

czytaj więcej

Wadia w formie poręczenia

Fundusz Pomerania (dawniej Zachodniopomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych) jest instytucją otoczenia biznesu, której właścicielami są m.in.: Bank Gospodarstwa Krajowego, Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego i bankispółdzielcze. Misją Funduszu jest wspieranie zachodniopomorskich firm. Wśród produktów finansowych oferowanych przez Fundusz coraz większego znaczenia nabierają poręczenia wadiów przetargowych. http://funduszpomerania.pl/produkty/poreczenia-wadiow.

czytaj więcej

IGRIT.PL - Przedsiębiorstwem Roku

Podczas corocznej Gali Północnej Izby Gospodarczej, Wójt Gminy Krzęcin dr Bogdan Wojciech Brzustowicz wręczył Statuetkę Przedsiębiorstwa Roku 2015 Panu Pawłowi Rostkowskiemu – właścicielowi  firmy IGRIT.PL  sp. z o.o. Współorganizatorami konkursu organizowanego przez Północną Izbę Gospodarczą Oddział w Choszcznie są: Urząd Marszałkowski i Powiat Choszczeński.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 22 maja 2024, imieniny: Julii i Heleny