SZANOWNI MIESZKAŃCY

Szanowni Mieszkańcy!

Przypominamy, że do 5 stycznia 2020r. należało złożyć deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, zgodnie z wzorem określonym uchwałą Rady Gminy Krzęcin z dnia 14 listopada 2019 r.

Prosimy o niezwłoczne złożenie deklaracji, tak aby możliwe było prawidłowe ustalenie opłaty za gospodarowanie odpadami, bez narażania się na sankcje ze względu na niewywiązanie się z ciążącego obowiązku.

czytaj więcej

Inicjatywy Organizacji Pozarządowych w Gminie Krzęcin

Znamy już oficjalne wyniki jesiennego naboru w Programie Społecznik na inicjatywy w ramach I filaru-Mikrodotacje, które będą realizowane w terminie od 1 lutego do 31 lipca 2020 r. Wsparcie finansowe w wysokości do 4.000 zł otrzymały trzy organizacje pozarządowe z terenu gminy Krzęcin, 2 wnioski z Chłopowa i 1 z Objezierza.

czytaj więcej

WOŚP 2020 w Gminie Krzęcin

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeszła chyba wszystkich najśmielsze oczekiwania. Na ten moment wiemy, że w Polsce zebrano ponad 115 mln zł, a środki nadal są liczone. Zorganizowana przez Stowarzyszenie Razem dla Gminy Krzęcin akcja zbiórki pieniędzy na cel dziecięcej medycyny zabiegowej przebiegała w większości sołectw w naszej gminie.

czytaj więcej

Umowa na pomost w Chłopowie

Dzisiaj, 9.01.2020 r., w Urzędzie Gminy Krzęcin doszło do podpisania umowy dot. dofinansowania zadania pn. „Podniesienie atrakcyjności kąpieliska wiejskiego poprzez budowę pomostu pływającego nad jeziorem Chłopowo’.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/67 grudzień 2019 r.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety. W tym numerze dowiecie się m. in., jak przedstawia się nowy budżet na rok 2020 oraz jakie inwestycje zaplanowano w Gminie Krzęcin. Z dumą przedstawiamy sylwetkę Pana Zdzisława Szymanowskiego - zasłużonego dla Gminy Krzęcin i Powiatu Choszczeńskiego. W grudniowym wydaniu także ściąga - jak prawidłowo segregować śmieci.

  1/67 grudzień 2019 r.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 21 stycznia 2020, imieniny: Agnieszki

Najbliższe wydarzenie: