Zaproszenie na Baltic Economic Congress

congressBiuro Regionalne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości działające w Poznaniu zaprasza przedsiębiorców na swoje stoisko na Baltic Economic Congress w Szczecinie, gdzie udzielane będą wyczerpujące informacje o „Systemie wczesnego ostrzegania MMŚP w okresowych trudnościach” (SWO). Wszystkich zainteresowanych bogatym programem wydarzenia, jak i możliwością wsparcia w ramach wspomnianego projektu, zachęcamy do udziału. Kongres odbędzie się w dniach 20-21 września br.

czytaj więcej

Zaproszenie do projektu dla pszczelarzy

Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Szczecinie zaprasza pszczelarzy (zrzeszonych oraz niezrzeszonych w związkach pszczelarskich) posiadających pasieki na terenie województwa zachodniopomorskiego, do udziału w projekcie pn. „Utrzymanie zdrowotności oraz liczebności rodzin pszczelich na terenie województwa zachodniopomorskiego poprzez zakup karmy z dodatkami prebiotycznymi” realizowanego w ramach zadania zleconego i finansowanego ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego na rok 2022.
 

czytaj więcej

Polowania dewizowe

Zarząd Koła Łowieckiego "Szarak" w Choszcznie informuje, że na terenie obwodu 250 dzierżawionego przez koło odbywać się będą polowania dewizowe w dniach 14.05.2022 - 10.06.2022 r.

Pozdrawiam
Tomasz Skalny

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 28 września 2022, imieniny: Marka i Wacława