Agro-Market24

Uprzejmie informujemy o nowoczesnej platformie rolniczej Agro-Market24. Portal umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń, przeglądanie listy ogłoszeń i przede wszystkim znalezienie potencjalnych odbiorców na swoje produkty. Aby dowiedzieć się więcej o portalu, wejdź na ogłoszenia kupię - sprzedam Agro-Market24. Ogromna baza odbiorców na platformie, pozwala skrócić czas na szukanie klientów na swoje produkty rolne. Dodatkowo producenci mogą sprzedawać w wyższych cenach niż do tej pory, poprzez dokonywanie transakcji bezpośrednich, omijając firmy pośredniczące.

czytaj więcej

Susza - pomoc klęskowa

Agencja będzie udzielała pomocy producentom rolnym, w których gospodarstwach rolnych szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem w 2018 r. suszy lub powodzi, w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich, powstałe na powierzchni uprawy objęły co najmniej 30% danej uprawy.

czytaj więcej

Szacowanie szkód łowieckich

Informuję, że od dnia 28.08.2018r.  Urząd  Gminy  nie będzie zajmował się Prawem Łowieckim w zakresie szacowania szkód. Wnioski o szacowanie szkód należy składać do dzierżawcy lub zarządcy obwodu łowieckiego.

czytaj więcej

Susza - warunki pomocy finansowej

Rolnicy, którzy mają oszacowane przez komisje szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem w 2018 r. suszy lub powodzi będą mogli ubiegać się w powiatowych biurach Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o pomoc w formie dotacji na powierzchnię upraw, w których szkody wynoszą co najmniej 30 proc.

czytaj więcej

Dotacja KOWR-u dla Gminy Krzęcin

Cieszymy się, że możemy przekazać informację o uzyskanym przez Gminę Krzęcin wsparciu finansowym ze strony Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) na przebudowę i remont chodników przy osiedlu mieszkaniowym na ul. Mieszka I w Krzęcinie oraz drogi na ul. Osiedlowej w Granowie.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 19 grudnia 2018, imieniny: Urbana i Dariusza