Wiadomości Krzęcińskie 1/67 grudzień 2019 r.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety. W tym numerze dowiecie się m. in., jak przedstawia się nowy budżet na rok 2020 oraz jakie inwestycje zaplanowano w Gminie Krzęcin. Z dumą przedstawiamy sylwetkę Pana Zdzisława Szymanowskiego - zasłużonego dla Gminy Krzęcin i Powiatu Choszczeńskiego. W grudniowym wydaniu także ściąga - jak prawidłowo segregować śmieci.

  1/67 grudzień 2019 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 3/68 październik 2018 r.

Zachęcamy Państwa bardzo gorąco do zapoznania się z październikowym wydaniem „Wiadomości Krzęcińskich”, w których przeczytacie o wykonanych najnowszych inwestycjach gminnych w latach 2014-2018. W nowym  informatorze  samorządowym znajdziecie Państwo także informacje na temat podsumowania kadencji oraz dowiecie się jak przebiegały tegoroczne dożynki w naszej gminie.

- 3/68 październik 2018 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/66 marzec 2018 r.

W świątecznym numerze Wiadomości Krzęcińskich ukazał się wywiad z wójtem Bogdanem Wojciechem Brzustowiczem, w którym przeczytamy m.in., że rok 2018 – to rok inwestycji  w Gminie Krzęcin. Z najnowszego wydania lokalnej gazety dowiemy się również, kto został Przedsiębiorcą Roku 2017 a kto Mistrzem Ortografii 2018 w naszej gminie oraz jak przebiegły Gminne Obchody Dnia Sołtysa.

  - 1/66 marzec 2018 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 4/65 grudzień 2017 r.

Najnowszy numer „Wiadomości Krzęcińskich” informuje o prowadzonych w tym roku inwestycjach, m.in.: w zakresie  rewitalizacji. Przeczytamy również o powstaniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Krzęcinie, działającego przy Stowarzyszeniu „Razem dla Gminy Krzęcin”, jak również o Gminnych Obchodach Dnia Seniora. Dowiemy się, czego życzy Mieszkańcom wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

  - 4/65 grudzień 2017 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 3/64 październik 2017 r.

W najnowszym numerze „Wiadomości Krzęcińskich” czytamy o intensywnym rozwoju Gminy Krzęcin, inwestycjach z zakresu rewitalizacji oraz o przebiegu dwudniowych obchodów Krzęcińskiego Święta Wiatraka.
Znajdziemy również relację z rocznicowych obchodów bitwy pod Granowem, Targów Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych TILiA 2017. Dowiemy się, kto otrzymał stypendium artystyczne Wójta Gminy Krzęcin oraz kto został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „List do Taty”.

- 3/64 październik 2017 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 4/61 grudzień 2016 r.

Ukazał się nowy numer Kwartalnika Samorządowego „Wiadomości Krzęcińskie”, w którym oprócz świątecznych życzeń i akcentów przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniami pierwszej połowy kadencji, w tym z fotoreportażem poświęconym inwestycjom zrealizowanym w latach 2014-2016 oraz z obszernym wywiadem z wójtem. - 4/61 grudzień 2016 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 3/60 sierpień 2016 r.

W najnowszym numerze „Wiadomości Krzęcińskich” czytamy m. in.: o „Gminie Krzęcin w rankingach Wspólnoty”, przebiegu realizacji zadań wyodrębnionych w Funduszu Sołeckim oraz o obchodach 70-lecia powstania Ochotniczych Straży Pożarnych z Krzęcina i Chłopowa. W numerze znajdziemy także wywiad z Prezesem Stowarzyszenia „Razem dla Gminy Krzęcin” Honoratą Kłosek oraz relację ze „Spotkań z Poezją”.

- 3/60 sierpień 2016 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 2/59 maj 2016 r.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania "Wiadomości Krzęcińskich". W tym numerze przeczytamy wywiad z Wójtem Gminy Krzęcin zatytułowany "Przed półmetkiem". Dowiemy się co udało się dotąd zrealizować oraz jakie inwestycje będą realizowane w najbliższym czasie. Ponadto znajdziemy min.: relację z XVI Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki oraz z Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

- 2/59 maj 2015 r. 

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest poniedzialek 25 października 2021, imieniny: Kryspina i Ingi

Najbliższe wydarzenie: