Wiadomości Krzęcińskie nr 1/76 Marzec 2024

Ukazał się najnowszy numer „Wiadomości Krzęcińskich” Nr 1/76 Marzec 2024 r., w którym oprócz świątecznych życzeń, możemy zapoznać się z prowadzonymi inwestycjami, wykonaną infrastrukturą drogową, działaniami w zakresie ochrony zabytków i dziedzictwa kulturowego, oświaty, ochrony środowiska i gospodarki komunalnej oraz modernizację obiektów rekreacyjno-sportowych w kadencji 2018-2024. Zachęcamy wszystkich czytelników i mieszkańców gminy do zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami oraz działalnością Stowarzyszenia "Razem dla Gminy Krzęcin" życząc miłej lektury.

Wiadomości Krzęcińskie nr 1/76 Marzec 2024

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie nr 4/75 grudzień 2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. o podsumowaniu 2023 r. i zamierzeniach na przyszly 2024 rok. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorskie teksty historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza i ks. Krzysztofa Kontka. Z dumą prezentujemy informacje i fotorelację z Gminnych Dożynek. Dodatkowo mamy dla Was relację z obchodów Święta Niepodległości, Dnia Seniora, a także oficjalnego otwarcia "Ogrodu Marzeń" przy Środowiskowym Domu Samopomocy. 

Wiadomości Krzęcińskie nr 4/75 grudzień 2023

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 3/74 Sierpień 2023 r.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. o inwestycjach zrealizowanych i zaplanowanych na dalszą część roku. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorski tekst historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza oraz tekst ks. Krzysztofa Kontka. Z dumą prezentujemy informacje i fotorelację z Krzęcińskiego Święta Wiatru. Dodatkowo mamy dla Was relację z wydarzeń pod patronatem Wójta Gminy Krzęcin, odwiedzin gości z małopolskiego Krzęcina, Paraolimpiady, Klubu Senior+, a także działalności Gminnego Centrum Kultury.

Nr 3/74 Sierpień 2023

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 2/73 czerwiec 2023 r.

wk2023Zapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. o Absolutorium dla Wójta Gminy Krzęcin, inwestycjach zrealizowanych i zaplanowanych na dalszą część roku. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorski tekst historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza a także tekst ks. Krzysztofa Kontka. Z dumą prezentujemy osoby i organizacje społeczne reprezentujące gminę podczas Festiwalu Tradycji Pomorza Zachodniego w Przelewicach oraz o powołaniu nowego stowarzyszenia „Lider Pojezierzy”. Przedstawiamy wam również zapowiedź „Krzęcińskiego Święta Wiatru”.

pdf 2/73 czerwiec 2023 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/72 kwiecień 2023 r.

wkZapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. o programie i Klubie Senior+, inwestycjach w Gminie Krzęcin, projektach edukacyjnych, zmianach w planowaniu przestrzennym oraz informacje o Gminnym Programie Rewitalizacji na 2023 - 2030. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorskie teksty historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza i ks. Krzysztofa Kontka. Z dumą prezentujemy informacje i zaproszenie na tworzenie "Ogrodu Marzeń" dla ŚDS. Dodatkowo mamy dla Was również informację z działalności Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie.

pdf 1/72 kwiecień 2023 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 3/71 grudzień 2022 r.

wkZapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. zamierzenia na 2023 r. i podsumowanie za 2022 r., a także o relacji z Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023, inwestycjach strategicznych w Gminie Krzęcin, projektach edukacyjnych, modernizacji placówek kultury, oświaty i sportu oraz ochronie dziedzictwa lokalnego. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorskie teksty historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza i ks. Krzysztofa Kontka. Z dumą prezentujemy informacje i fotorelację z II Gminnej Gali "Krzęcińskie Wiatraki". Dodatkowo mamy dla Was również informację z działalności Środowiskowego Domu Samopomocy oraz relację z Gminnego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pdf 3/71 grudzień 2022 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 2/70 wrzesień 2022 r.

wk2022Zapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. jakie inwestycje zaplanowano i zrealizowano w 2022 roku, a także o programach z ochrony środowiska, modernizacji placówek kultury, oświaty i sportu. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorski tekst historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza oraz zapowiedź jego publikacji "Bitwa pod Granowem. 3 sierpnia 1627 r.". Z dumą prezentujemy informacje i fotorelację z Gminnego Festynu Dożynkowego. Dodatkowo mamy dla Was relację ze ślubowania nowo wybranej radnej, informację z wizyty u przyjaciół z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pyrzycach oraz relację z uroczystej mszy świętej z okazji 50-lecia kapłaństwa ks. kanonika Tadeusza Łuczaka.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

pdf 2/70 wrzesień 2022 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/69 czerwiec 2022 r.

wkZapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. jakie inwestycje zaplanowano na rok 2022, a także o udzielonej pomocy dla uchodźców z Ukrainy. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorski tekst ks. Krzysztofa Kontka oraz o wyróżnieniu promocyjnym "Dęby Powiatu Choszczeńskiego". Z dumą prezentujemy organizacje społeczne reprezentujące gminę podczas Festiwalu Tradycji w Przelewicach, gdzie rozstrzygnięto konkurs "Sołtys Roku". Dodatkowo mamy dla Was informację i fotorelację z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

pdf 1/69 czerwiec 2022 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/68 grudzień 2021 r.

wiadomosci krzęcińskieZapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. jak przedstawia się Gmina Krzęcin na półmetku kadencji, a także, jakie inwestycje zaplanowano na rok 2022. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie Państwo, kto z gminy Krzęcin otrzymał medal "Zasłużony dla Powiatu" oraz wyróżnienie promocyjne "Dęby Powiatu Choszczeńskiego". Z dumą prezentujemy laureatów konkursów "Piękna Zachodniopomorska Wieś 2021" i "Sołtys Roku".

pdf 1/68 grudzień 2021 r.

 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/67 grudzień 2019 r.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety. W tym numerze dowiecie się m. in., jak przedstawia się nowy budżet na rok 2020 oraz jakie inwestycje zaplanowano w Gminie Krzęcin. Z dumą przedstawiamy sylwetkę Pana Zdzisława Szymanowskiego - zasłużonego dla Gminy Krzęcin i Powiatu Choszczeńskiego. W grudniowym wydaniu także ściąga - jak prawidłowo segregować śmieci.

  1/67 grudzień 2019 r.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 23 kwietnia 2024, imieniny: Jerzego i Wojciecha