Wiadomości Krzęcińskie 1/72 kwiecień 2023 r.

wkZapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. o programie i Klubie Senior+, inwestycjach w Gminie Krzęcin, projektach edukacyjnych, zmianach w planowaniu przestrzennym oraz informacje o Gminnym Programie Rewitalizacji na 2023 - 2030. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorskie teksty historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza i ks. Krzysztofa Kontka. Z dumą prezentujemy informacje i zaproszenie na tworzenie "Ogrodu Marzeń" dla ŚDS. Dodatkowo mamy dla Was również informację z działalności Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie.

pdf 1/72 kwiecień 2023 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 3/71 grudzień 2022 r.

wkZapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. zamierzenia na 2023 r. i podsumowanie za 2022 r., a także o relacji z Inauguracji Roku Akademickiego 2022/2023, inwestycjach strategicznych w Gminie Krzęcin, projektach edukacyjnych, modernizacji placówek kultury, oświaty i sportu oraz ochronie dziedzictwa lokalnego. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorskie teksty historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza i ks. Krzysztofa Kontka. Z dumą prezentujemy informacje i fotorelację z II Gminnej Gali "Krzęcińskie Wiatraki". Dodatkowo mamy dla Was również informację z działalności Środowiskowego Domu Samopomocy oraz relację z Gminnego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

pdf 3/71 grudzień 2022 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 2/70 wrzesień 2022 r.

wk2022Zapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. jakie inwestycje zaplanowano i zrealizowano w 2022 roku, a także o programach z ochrony środowiska, modernizacji placówek kultury, oświaty i sportu. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorski tekst historyka dr Grzegorza Jacka Brzustowicza oraz zapowiedź jego publikacji "Bitwa pod Granowem. 3 sierpnia 1627 r.". Z dumą prezentujemy informacje i fotorelację z Gminnego Festynu Dożynkowego. Dodatkowo mamy dla Was relację ze ślubowania nowo wybranej radnej, informację z wizyty u przyjaciół z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pyrzycach oraz relację z uroczystej mszy świętej z okazji 50-lecia kapłaństwa ks. kanonika Tadeusza Łuczaka.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

pdf 2/70 wrzesień 2022 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/69 czerwiec 2022 r.

wkZapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. jakie inwestycje zaplanowano na rok 2022, a także o udzielonej pomocy dla uchodźców z Ukrainy. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie również autorski tekst ks. Krzysztofa Kontka oraz o wyróżnieniu promocyjnym "Dęby Powiatu Choszczeńskiego". Z dumą prezentujemy organizacje społeczne reprezentujące gminę podczas Festiwalu Tradycji w Przelewicach, gdzie rozstrzygnięto konkurs "Sołtys Roku". Dodatkowo mamy dla Was informację i fotorelację z Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Serdecznie zapraszamy do lektury!

pdf 1/69 czerwiec 2022 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/68 grudzień 2021 r.

wiadomosci krzęcińskieZapraszamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety "Wiadomości Krzęcińskie". W Informatorze Samorządowym dowiecie się Państwo m.in. jak przedstawia się Gmina Krzęcin na półmetku kadencji, a także, jakie inwestycje zaplanowano na rok 2022. W najnowszym wydaniu lokalnej gazety przeczytacie Państwo, kto z gminy Krzęcin otrzymał medal "Zasłużony dla Powiatu" oraz wyróżnienie promocyjne "Dęby Powiatu Choszczeńskiego". Z dumą prezentujemy laureatów konkursów "Piękna Zachodniopomorska Wieś 2021" i "Sołtys Roku".

pdf 1/68 grudzień 2021 r.

 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/67 grudzień 2019 r.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety. W tym numerze dowiecie się m. in., jak przedstawia się nowy budżet na rok 2020 oraz jakie inwestycje zaplanowano w Gminie Krzęcin. Z dumą przedstawiamy sylwetkę Pana Zdzisława Szymanowskiego - zasłużonego dla Gminy Krzęcin i Powiatu Choszczeńskiego. W grudniowym wydaniu także ściąga - jak prawidłowo segregować śmieci.

  1/67 grudzień 2019 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 3/68 październik 2018 r.

Zachęcamy Państwa bardzo gorąco do zapoznania się z październikowym wydaniem „Wiadomości Krzęcińskich”, w których przeczytacie o wykonanych najnowszych inwestycjach gminnych w latach 2014-2018. W nowym  informatorze  samorządowym znajdziecie Państwo także informacje na temat podsumowania kadencji oraz dowiecie się jak przebiegały tegoroczne dożynki w naszej gminie.

- 3/68 październik 2018 r.

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/66 marzec 2018 r.

W świątecznym numerze Wiadomości Krzęcińskich ukazał się wywiad z wójtem Bogdanem Wojciechem Brzustowiczem, w którym przeczytamy m.in., że rok 2018 – to rok inwestycji  w Gminie Krzęcin. Z najnowszego wydania lokalnej gazety dowiemy się również, kto został Przedsiębiorcą Roku 2017 a kto Mistrzem Ortografii 2018 w naszej gminie oraz jak przebiegły Gminne Obchody Dnia Sołtysa.

  - 1/66 marzec 2018 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 4/65 grudzień 2017 r.

Najnowszy numer „Wiadomości Krzęcińskich” informuje o prowadzonych w tym roku inwestycjach, m.in.: w zakresie  rewitalizacji. Przeczytamy również o powstaniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Krzęcinie, działającego przy Stowarzyszeniu „Razem dla Gminy Krzęcin”, jak również o Gminnych Obchodach Dnia Seniora. Dowiemy się, czego życzy Mieszkańcom wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

  - 4/65 grudzień 2017 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 3/64 październik 2017 r.

W najnowszym numerze „Wiadomości Krzęcińskich” czytamy o intensywnym rozwoju Gminy Krzęcin, inwestycjach z zakresu rewitalizacji oraz o przebiegu dwudniowych obchodów Krzęcińskiego Święta Wiatraka.
Znajdziemy również relację z rocznicowych obchodów bitwy pod Granowem, Targów Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych TILiA 2017. Dowiemy się, kto otrzymał stypendium artystyczne Wójta Gminy Krzęcin oraz kto został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „List do Taty”.

- 3/64 październik 2017 r. 

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 11 czerwca 2023, imieniny: Barnaby i Feliksa