WOŚP 2020 w Gminie Krzęcin

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeszła chyba wszystkich najśmielsze oczekiwania. Na ten moment wiemy, że w Polsce zebrano ponad 115 mln zł, a środki nadal są liczone. Zorganizowana przez Stowarzyszenie Razem dla Gminy Krzęcin akcja zbiórki pieniędzy na cel dziecięcej medycyny zabiegowej przebiegała w większości sołectw w naszej gminie.

zd

czytaj więcej

Umowa na pomost w Chłopowie

Dzisiaj, 9.01.2020 r., w Urzędzie Gminy Krzęcin doszło do podpisania umowy dot. dofinansowania zadania pn. „Podniesienie atrakcyjności kąpieliska wiejskiego poprzez budowę pomostu pływającego nad jeziorem Chłopowo’.

zd

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/67 grudzień 2019 r.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z elektronicznym wydaniem naszej gazety. W tym numerze dowiecie się m. in., jak przedstawia się nowy budżet na rok 2020 oraz jakie inwestycje zaplanowano w Gminie Krzęcin. Z dumą przedstawiamy sylwetkę Pana Zdzisława Szymanowskiego - zasłużonego dla Gminy Krzęcin i Powiatu Choszczeńskiego. W grudniowym wydaniu także ściąga - jak prawidłowo segregować śmieci.

  1/67 grudzień 2019 r.

czytaj więcej

Zdzisław Szymanowski - Zasłużonym Pracownikiem dla Gminy i Powiatu

Podczas wczorajszej Sesji Rady Gminy Wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz wraz z Przewodniczącym Rady Arturem Konopelskim uhonorowali Pana Zdzisława Szymanowskiego medalem "Zasłużony dla Gminy Krzęcin". Przypomnijmy, iż Pan Szymanowski pracował w Urzędzie Gminy Krzęcin nieprzerwanie od 45 lat i zajmował się m.in. sprawami dot. dróg, inwestycji, zamówień publicznych, rolnictwa i gospodarki nieruchomościami.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 31 marca 2020, imieniny: Balbiny i Gwidona

Najbliższe wydarzenie: