"Zachodniopomorskie 30 Lat Samorządności i Przemian"

30latZ ogromną przyjemnością chcielibyśmy Państwa poinformować, iż właśnie ukazała się najnowsza publikacja prezentująca rozwój społeczno-gospodarczy naszego regionu.
Efekty pracy ostatniego 30-lecia samorządów Pomorza Zachodniego znajdziecie Państwo w "Zachodniopomorskie 30 lat samorządności i przemian", albumie wydanym przez Negatyw sp. z o.o., www.polskamultimedia.pl.

czytaj więcej

ZAWIADOMIENIE

Informuję, że potwierdzono wystąpienie choroby ptaków o której mowa w Zawiadomieniu Powiatowego Lekarza Weterynarii w Choszcznie z dnia 9 kwietnia 2021r.                                       

Wójt Gminy Krzęcin
Bogdan Wojciech Brzustowicz

czytaj więcej

Trening syren alarmowych

syrenyW dniu 10 kwietnia 2021 r. o godz. 8.41 na podstawie decyzji Wojewody Zachodniopomorskiego zostanie przeprowadzony trening uruchamiania syren alarmowych na terenie Gminy Krzęcin.
(Syreny uruchomione będą na czas 3 minuty)

czytaj więcej

Krzęcińskie Dyktando dla Dorosłych tym razem online

27 marca 2021 r. Szkoła Podstawowa w Krzęcinie zorganizowała VII Dyktando dla Dorosłych tym razem w wersji online, a więc za pośrednictwem Internetu. Tekst dyktanda został przygotowany przez panie Barbarę Biesiadę i Natalię Rynkiewicz, a następnie, dzięki pomocy informatyka pani Elżbiety Szczepaniak – Szypuły,  zamieszczony na portalu Dyktanda.pl.

dyktando

czytaj więcej

Uroczyste otwarcie placu zabaw w Granowie

W piątkowe popołudnie, tj. 26 marca br., w ramach projektu "Lokalne inicjatywy społeczne na obszarach rewitalizacji gmin Specjalnej Strefy Włączenia", przy zachowaniu obostrzeń związanych z panującą pandemią Wójt Gminy Krzęcin, Bogdan Wojciech Brzustowicz wraz z Lokalnym Animatorem ds. Rewitalizacji, Małgorzatą Matuszak i Sołtysem Magdaleną Rutkowską dokonali oficjalnego otwarcia placu zabaw przy ulicy Zakładowej w Granowie.

otwarcie

czytaj więcej

Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 18.03.2021 (czwartek) w Gminnym Centrum Kultury w Krzęcinie, mimo panujących obostrzeń epidemicznych, przeprowadzony został XVII Mały Konkurs Recytatorski PARA 2021 na szczeblu gminnym.
Obostrzenia sprawiły, że publiczność była ograniczona do minimum. Obowiązywały maseczki na twarzy, dezynfekcja dłoni i dystans społeczny.
W tegorocznym konkursie wzięło udział 15 młodych recytatorów w trzech kategoriach wiekowych.

konkursre

czytaj więcej

Obsługa klientów w Urzędzie Gminy Krzęcin od 23 marca br.

Drodzy Mieszkańcy!
W związku z zagrożeniem dalszego rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich Mieszkańców, zwracam się z prośbą o czasowe ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Krzęcin.
Zaleca się, aby w pierwszej kolejności kontaktować się telefonicznie w godz. 7.30-15.30 lub korespondencyjnie. Istnieje również możliwość bezpośredniego dostarczenia korespondencji poprzez jej wrzucenie do specjalnie przygotowanej w tym celu skrzynki podawczej, która znajduje się przy wejściu do budynku. Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem poczty e-mailowej albo platformy EPUAP.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 23 czerwca 2021, imieniny: Wandy i Zenona

Najbliższe wydarzenie: