Warsztaty wędkarskie dla dzieci

3 czerwiec - Wędkarski Dzień Dziecka, tak można byłoby nazwać zajęcia dla dzieci zorganizowane przez Zarząd Koła PZW w Krzęcinie. Już na samym początku bardzo miłym zaskoczeniem dla wszystkich była frekwencja , bo na miejsce przybyła ponad 30 osobowa grupa dzieciaków w towarzystwie rodziców bądź opiekunów.

czytaj więcej

Granty Sołeckie w Gminie Krzęcin

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w tegorocznej edycji konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty Sołeckie 2018” aż 3 sołectwa z naszej gminy skorzystają z dotacji w kwotach po 10.000 zł.
Warto przypomnieć, że w dniu 22 lutego br. wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz złożył w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie 4 wnioski sołeckie, z czego zakwalifikowały się zgłoszenia z Krzęcina, Żeńska i Chłopowa.

czytaj więcej

"Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń"

Od listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej w Krzęcinie realizowany jest projekt pn. "Nowoczesna Szkoła - kompetentny Uczeń" dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 - 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

czytaj więcej

II Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej

II Powiatowy Festiwal Piosenki Biesiadnej już za nami. Wydarzenie, któremu podobnie jak w roku ubiegłym, towarzyszyła akcja charytatywna, miała miejsce 18 maja br. w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie. Do tegorocznego konkursu, objętego patronatem Starosty Choszczeńskiego i Wójta Gminy Krzęcin, zgłosiło się 10 zespołów śpiewaczych, które zaprezentowały swoje umiejętności zarówno wokalne jak i sceniczne.

czytaj więcej

Zarządzenie nr 22/2018

Zarządzenie nr 22/2018

WÓJTA GMINY KRZĘCIN

z dnia 15 maja 2018 r.

o przeprowadzeniu konsultacji projektu uchwały Rady Gminy w Krzęcinie w sprawie zmiany uchwały Rady Gminy Krzęcin Nr VIII/64/2015 z dnia 24 września 2015 r. w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Gminy Krzęcin na lata 2014 - 2024.

Dostępne tutaj

czytaj więcej

Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka

W Bierzwniku, 11 maja br. odbyły się Powiatowe Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka. W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz oraz Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP Andrzej Ogonowski i Skarbnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzęcinie Joanna Witkowska.

czytaj więcej

Konkurs "Policjant, który mi pomógł"

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji konkursu “Policjant, który mi pomógł”. Inicjatorem konkursu jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” i Instytut Psychologi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

czytaj więcej

Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego - Choszczno 2018

Powiatowe eliminacje Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej oraz Przeglądu Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych odbyły się 24 kwietnia br. w Choszczeńskim Domu Kultury. Gminę Krzęcin w tym dniu godnie reprezentowało czworo solistów: Maja Nowak, Anita Szydełko, Magdalena Jaszkiewicz i Patryk Łassa.

czytaj więcej

Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego - Granowo 2018

W piątek, 20 kwietnia w Wiejskim Domu Kultury w Granowie odbyła się kolejna edycja Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego PARA 2018 na szczeblu gminnym w trzech kategoriach: - Przegląd Piosenki Dziecięcej - Przegląd Solistów i Muzycznych Zespołów Estradowych - Przegląd Zespołów Tanecznych Celem przeglądu była prezentacja dorobku solistów, zespołów muzycznych i zespołów tanecznych regionu, a także popularyzacja tych form aktywności kulturalnej wśród dzieci i młodzieży.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 18 sierpnia 2018, imieniny: Heleny i Bronisławy

Wydarzenie dnia:

ZABAWA "POD CHMURKĄ" W OBJEZIERZU