Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego to uroczyste i radosne wydarzenie, które stanowi podsumowanie całorocznej pracy uczniów, nauczycieli i całej społeczności szkolnej. Ceremonia ta jest starannie przygotowana i bogata w różnorodne elementy, które sprawiają, że jest to wyjątkowy dzień.

Po wprowadzeniu flagi państwowej i odśpiewaniu hymnu, Dyrektor szkoły Artur Szulc oraz Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz wygłosili okolicznościowe przemówienia, następnie wręczono najlepszym absolwentom i uczniom świadectwa z czerwonym paskiem oraz dyplomy i nagrody.

W roku szkolnym 2023/2024 tytuł NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA uzyskała Laura Korpowska. Uczennica uzyskała średnią 5,11 i wzorowe zachowanie.

Tytuł NAJLEPSZEGO UCZNIA Szkoły Podstawowej w Krzęcinie uzyskały: Kornelia Okulicz – Kozaryn, Lena Czarnecka, Antonina Tuńska oraz Antonina Leszczyńska. Wszystkie dziewczęta osiągnęły średnią ocen 6,0 i wzorowe zachowanie.

Kolejną kategorią, w której wręczane były nagrody to tytuł NAJAKTYWNIEJSZEGO UCZNIA. Zgodnie z decyzją Rady Pedagogicznej i wskazaniem przez nią osób, wyróżnienie to zostało wręczone następującym uczniom: Alicja Hawrylewicz, Lena Czarnecka, Lena Knera, Antonina Leszczyńska, Łukasz Kucharczyk, Lena Kozłowska, Hanna Kucharczyk, Kornelia Okulicz-Kozaryn, Aleksandra Zięba, Suszek Sandra oraz Antonina Tuńska.

Wszystkie nagrody zostały wręczone przez Wójta Gminy Krzęcin Bogdana Wojciecha Brzustowicza, Przewodniczącego Rady Gminy Artura Konopelskiego oraz Kierownika Referatu Kancelaryjno-Organizacyjnego i Oświaty Magdalenę Czarnecką.

Również w tym roku Wójt Gminy Krzęcin ufundował stypendium za osiągnięcia artystyczne dla uczniów, którzy zostali laureatami w konkursach ogólnopolskich. Nagrodzeni zostali: Julia Kozłowska, Antonina Tuńska oraz Maksymilian Kotarski.

Uczniowie otrzymali również gratyfikacje i nagrody rzeczowe m.in. za działalność w Samorządzie Uczniowskim czy Gazetce szkolnej „Pogodna”.

Serdecznie Wszystkim GRATULUJEMY! Dziękujemy za ten wspólny rok i życzymy wspaniałych wakacji! Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Wpisany przez: Izabela Cichowska

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 21 lipca 2024, imieniny: Daniela i Andrzeja