FESTYN RODZINNY I MECZ KLONU

W sobotnie popołudnie (22.06) odbył się wspaniały Festyn Rodzinny połączony z IV edycją meczu okolicznościowego Klonu Krzęcin z Oldboyami o Puchar przechodni Wójta Gminy Krzęcin, który jednocześnie objął to wydarzenie swoim Honorowym Patronatem. Impreza, mimo wcześniejszej niepogody, przyciągnęła mieszkańców Krzęcina i okolicznych miejscowości. Atmosfera była pełna radości i śmiechu a na uczestników czekało wiele atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych.

Dzieci miały okazję wyszaleć się na darmowych zamkach dmuchanych, które cieszyły się ogromną popularnością.  Podczas festynu dzieci otrzymywały darmowe lody. Dodatkowo dla małych artystów przygotowano stanowisko do malowania twarzy, gdzie dzieci mogły zamienić się w swoje ulubione postacie z bajek lub zwierzątka. Wielkim hitem były również ogromne bańki mydlane, które dzieci mogły samodzielnie tworzyć i puszczać, co wywoływało dużo śmiechu i radości.

Dla dziewczynek przygotowano stoiska, gdzie Instruktorki z Gminnego Centrum Kultury zaplatały kolorowe warkoczyki, a tuż obok można było zrobić sobie tatuaże. Dzieci wychodziły z festynu uśmiechnięte i szczęśliwe, obładowane balonami i różnorodnymi gadżetami ufundowanymi przez naszych sponsorów.

Głodni uczestnicy eventu mogli skosztować pysznych kiełbasek z grilla a także gorącej zupy grochowej, których aromat roznosił się po całej okolicy, zachęcając do spróbowania. Koła Gospodyń Wiejskich z Chłopowa i Objezierza przygotowały swoje domowe specjały, które można było zakupić na dwóch stanowiskach. W ofercie znalazły się tradycyjne wyroby, takie jak pizzerinki, frytki, ciasta, gofry, naleśniki, hot-dogi oraz inne smakołyki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wydarzenie obfitowało również w aktywności sportowe. Odbyły się biegi, w których mogli wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Maraton odbył się w trzech kategoriach wiekowych. Na zwycięzców czekały nagrody i medale, co dodatkowo motywowało uczestników do wysiłku i zdrowej rywalizacji.

W kategorii pierwszej czyli Dzieci I miejsce zajęła Karolina Kuźmicz, II miejsce Dominika Okulicz Kozaryn, III miejsce zajęła Hania Czyż.

W kategorii Młodzież, która dzieliła się na chłopców i dziewczynki I miejsce zajęła Zuzanna Sobczak, II miejsce Julia Kozłowska, III miejsce Lena Kozłowska natomiast u chłopców
I miejsce zajął Ciborowski Bartek, II miejsce Wiktor Ligęza i III miejsce Hubert Kowalczyk.

W kategorii Dorośli I miejsce zajął Miłosz Piwoński, II miejsce Przemysław Kusz i III miejsce ex aequo Konrad Dziemidowicz oraz Szymon Majewski.

Punktem kulminacyjnym imprezy był mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną Klonu Krzęcin a zespołem Oldboy. Mecz rozpoczął Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz. Mecz był pełen zwrotów akcji i zaciętej walki, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń. Zwycięzcami okazali się zawodnicy Klon Krzęcin.

Bramki w tym meczu strzelali:

- dla Klonu: Zaczek Kacper, Piwoński Miłosz, Tomaszewski Sebastian, Kusz Przemysław, Dziemidowicz Konrad, Leśniak Marek, Rychter Tomasz, Gibała Rafał.

- dla Oldboyów: Karpała Dominik, Runkowski Daniel, Czarnecki Mariusz.

 

W spotkaniu zagrało łącznie aż 35 zawodników, w poszczególnych zespołach: Klon Krzęcin  Angerman P., Czyż A., Dziemidowicz K., Gibała R., Hermanowicz M., Kusz P., Lewandowski E., Leśniak M., Majewski Sz., Pietras Ł., Piwoński M., Radziszewicz M., Rychter T., Tomaszewski S., Zaczek K.

Old Boy; Andrysiewicz M., Czarnecki M., Iwaniec K., Janik Z., Karpała D., Kowalski A., Kowalski J., Kowalski P., Nowak K., Pierzchała M., Preis S., Przywarty M., Rogowski S., Runkowski D., Szydełko P., Szymczak K., Szymczak S., Władyczak R., Władyczak Z., Załucki P.

Gratulujemy Wszystkim uczestnikom!

Festyn rodzinny zakończył się w godzinach wieczornych, a uczestnicy wracali do swoich domów z uśmiechem na twarzy i miłymi wspomnieniami. Był to dzień pełen radości, integracji i wspólnej zabawy, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy wzięli w nim udział.

Dziękujemy zawodnikom Klonu Krzęcin, Instruktorom z Gminnego Centrum Kultury, Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z Krzęcina, Żeńska i Chłopowa za pomoc i wsparcie podczas organizacji tego wydarzenia. Niezastąpionemu Zbyszkowi Garzyńskiemu składamy serdeczne podziękowanie za profesjonalne prowadzenie i nagłośnienie imprezy!

Ogromne wyrazy uznania kierujemy do naszych sponsorów dzięki, którym mogliśmy zorganizować ten wspaniały Festyn, a są nimi:

- Radni Gminy Krzęcin;

- Green Plant – Maciej Wakuła;

- Twój Catering Usługi Gastronomiczne – Paweł Kmieć;

- sklep STOKROTKA z Bierzwnika;

- 2x3 S.A Krzęcin;

- Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie;

- Karex Jarosław Romańczuk;

- RWE z Warszawy;

- GKRPA w Krzęcinie;

- Krzysztof Kunowski z Choszczna. 

 

 

 

Wpisany przez: Izabela Cichowska

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 21 lipca 2024, imieniny: Daniela i Andrzeja