Nabór kandydatów na członków komisji konkursowej

OGŁOSZENIE
WS. NABORU KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW KOMISJI KONKURSOWEJ DO OCENY OFERT
NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH GMINY KRZĘCIN W ROKU 2023.

Wójt Gminy Krzęcin na podstawie art. 15 ust. 2a-2f ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1327) zaprasza do zgłaszania się osób reprezentujących organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 w/w ustawy, zwanych dalej kandydatami, na członków komisji konkursowej, do oceny ofert na realizację zadań publicznych Gminy Krzęcin w roku 2023.

czytaj więcej

"Lider Pojezierza" - Strategia rozwoju obszaru

liderSzanowni Państwo,
od kilku miesięcy samorządy powiatów: myśliborskiego, pyrzyckiego, choszczeńskiego oraz gminy Trzcińsko Zdrój z powiatu gryfińskiego, tworzące partnerstwo "Lider Pojezierza", pracują nad stworzeniem wspólnej strategii rozwoju tego obszaru.

czytaj więcej

Wyniki I naboru w ramach Program Społecznik 2022-2024

spolecznik

Projekty złożone przez organizacje działające na terenie Gminy Krzęcin, które otrzymały pozytywną ocenę i kwalifikują się do wsparcia otrzymają po 5 tys. zł na swoje projekty, a otrzymają je: Koło Gospodyń Wiejskich z Objezierza, Koło Gospodyń Wiejskich z Chłopowa, Stowarzyszenie "Razem dla Gminy Krzęcin" oraz Stowarzyszenie Aktywny Senior z Chłopowa.

czytaj więcej

Uniwersytet Trzeciego Wieku

Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz, Prezes Stowarzyszenia Razem dla Gminy Krzęcin Maciej Radomiak oraz Pełnomocnik Wójta ds. Seniorów Barbara Tuka zapraszają Wszystkich Mieszkańców na Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023 Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która odbędzie się 2 grudnia br. (piątek) o godz. 17 w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie.

senior+

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert - w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w 2022 roku

herbWÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w 2022 roku pn.:

1. Przygotowanie klubów piłkarskich, w tym klubów uczniowskich, do rywalizacji w rozgrywkach ligowych i turniejach w II półroczu 2022r. .

Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań w II półroczu to  20.000 zł.

Termin składania ofert: 10 października 2022 r. do godz. 15:30

Więcej info: linkwww.bip.krzecin.pl

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest poniedzialek 06 lutego 2023, imieniny: Doroty i Tytusa