Mamy kolejne dofinansowanie!!!

zdjecieZ przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie, tym razem na operację pn. "Lubimy aktywnie spędzać czas-doposażenie bezpiecznego i kreatywnego placu zabaw w Objezierzu".

czytaj więcej

XI Sesja Rady Gminy Krzęcin

W dniu 30 stycznia br. w Sali Narad Urzędu Gminy odbyła się XI Sesja Rady Gminy, podczas której Wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz przedstawił sprawozdanie z prac w okresie międzysesyjnym. Radni podjęli uchwały dot. m.in. zmian budżetu i w budżecie Gminy Krzęcin na rok 2020 i Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2020-2034.

czytaj więcej

Drodzy Mieszkańcy!

Informujemy, że odbiór selektywnie zbieranych odpadów w miejscowościach:

GRANOWO, KASZEWO, NOWY KLUKOM, OBJEZIERZE, RAKOWO, SŁONICE, SOBIERADZ ŻEŃSKO,

odbędzie się, zgodnie z harmonogramem, w dniu dzisiejszym, tj. 24 stycznia 2020 r., w godzinach popołudniowych.

Proszę o pozostawienie pełnych worków przed posesją.

czytaj więcej

Siłownia zewnętrzna w Chłopowie

W dniu dzisiejszym, 20.01.2020 r., w siedzibie Starostwa Powiatowego w Choszcznie podpisana została, pomiędzy Stowarzyszeniem "Lider Pojezierza" a Stowarzyszeniem "Razem dla Gminy Krzęcin", umowa dot. powierzenia grantu pn. "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".

czytaj więcej

SZANOWNI MIESZKAŃCY

zdSzanowni Mieszkańcy!

Przypominamy, że do 5 stycznia 2020r. należało złożyć deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, zgodnie z wzorem określonym uchwałą Rady Gminy Krzęcin z dnia 14 listopada 2019 r.

Prosimy o niezwłoczne złożenie deklaracji, tak aby możliwe było prawidłowe ustalenie opłaty za gospodarowanie odpadami, bez narażania się na sankcje ze względu na niewywiązanie się z ciążącego obowiązku.

czytaj więcej

Inicjatywy Organizacji Pozarządowych w Gminie Krzęcin

zd

Znamy już oficjalne wyniki jesiennego naboru w Programie Społecznik na inicjatywy w ramach I filaru-Mikrodotacje, które będą realizowane w terminie od 1 lutego do 31 lipca 2020 r. Wsparcie finansowe w wysokości do 4.000 zł otrzymały trzy organizacje pozarządowe z terenu gminy Krzęcin, 2 wnioski z Chłopowa i 1 z Objezierza.

czytaj więcej

WOŚP 2020 w Gminie Krzęcin

Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeszła chyba wszystkich najśmielsze oczekiwania. Na ten moment wiemy, że w Polsce zebrano ponad 115 mln zł, a środki nadal są liczone. Zorganizowana przez Stowarzyszenie Razem dla Gminy Krzęcin akcja zbiórki pieniędzy na cel dziecięcej medycyny zabiegowej przebiegała w większości sołectw w naszej gminie.

zd

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest sobota 06 czerwca 2020, imieniny: Pauliny i Laury