II Konwent Sołtysów i Rad Sołeckich

6 października br. (piątek) w kawiarence Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie odbył się II Konwent Sołtysów i Rad Sołeckich zorganizowany przez Powiat Choszczeński i Stowarzyszenie "Niebieski Koralik". Sołtyski i sołtysi, którzy wyróżnili się aktywnym działaniem na rzecz lokalnej społeczności i działaniami wspomagającymi rozwój wsi i regionu zostali odznaczeni medalem pamiątkowym „Zasłużony dla Powiatu Choszczeńskiego”. Podczas tegorocznego konwentu odznaczenie z rąk starosty Wioletty Kaszak i przewodniczącego Rady Powiatu Choszczeńskiego Eugeniusza Nykla z naszej gminy odebrał Maciej Radomiak - Sołtys Sołectwa Objezierze.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

czytaj więcej

BĘDZIE NOWE GMINNE CENTRUM KULTURY W KRZĘCINIE!

Kancelaria Premiera ogłosiła wyniki naboru wniosków o dofinansowanie w VIII edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych.
Wśród inwestycji, które otrzymają dofinansowanie jest projekt Gminy Krzęcin na budowę Gminnego Centrum Kultury i Turystyki Lokalnej wraz z przebudową ulicy Tylnej w Krzęcinie. Przewidziana kwota na realizację zadania to 7.200.000,00 zł
 

czytaj więcej

UWAGA

W związku z tym, że w dniu jutrzejszym nie kursuje srebrny autobus, pragnę poinformować, iż dzieci w wieku przedszkolnym z miejscowości Granowo i Rakowo będą dowożone niebieskim busem w następujących godzinach:
1. Granowo - 6:55
2. Rakowo - 7:25

Kierownik ZGKIOŚ
Janusz Suchorski

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 06 grudnia 2023, imieniny: Mikołaja i Emiliana