Kolejne doposażenie boiska piłkarskiego w Żeńsku

Piłkarze i sympatycy Klubu Sportowego „ORZEŁ” Żeńsko już niedługo mogą doczekać się drugiej szatni na boisku piłkarskim im. Jerzego Hawrylewicza.

W samej końcówce poprzedniego roku, ze względu na długi termin oczekiwania na realizację zamówienia przez producenta, zakupiono i zamontowano nowy kontener przystosowany do potrzeb szatni dla zawodników. Ma on zastąpić jeden z dwóch starych i wysłużonych kontenerów. Warto dodać, że już wcześniej  zakupiono również wiaty dla zawodników oraz wykonano prace ziemne i porządkowe.

Całkowity koszt zakupu i montażu tego kontenera wyniósł 67.500 zł, w tym dofinansowanie w wysokości 30.000 zł uzyskane przez Gminę Krzęcin w ramach naboru konkursowego ogłoszonego przez Zachodniopomorski Urząd Marszałkowski w Szczecinie na rozwój małej infrastruktury sportowej.

W 2024 roku gmina zamierza przystąpić do drugiego etapu doposażenia boiska piłkarskiego w Żeńsku. W tegorocznym naborze z tego samego programu, o którym mowa wyżej, Gmina Krzęcin złożyła już wniosek na zakup drugiego kontenera z wyposażeniem.

Wpisany przez: Izabela Cichowska

  • :
  • :

Dziś jest sobota 02 marca 2024, imieniny: Heleny i Pawła