Nakręć się na pomaganie!!!

W Krzęcinie na placu Jana Pawła II pojawił się pojemnik na nakrętki w kształcie serduszka. Zachęcamy wszystkich Mieszkańców gminy do korzystania ze specjalnego kontenerka a przy tym pomocy innym ludziom.
serce

czytaj więcej

Podpisanie umów - GRANTY SOŁECKIE 2022

podpisanie

W dniu dzisiejszym w siedzibie Gminy Krzęcin miało miejsce podpisanie umów na projekty pn. „Nasza mała przestrzeń” i "Strefę wypoczynku i relaksu w Sołectwie Żeńsko" w ramach „Grantów Sołeckich 2022”. W spotkaniu uczestniczyli Wicemarszałkowie Stanisław Wziątek i Olgierd Kustosz, Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz, Skarbnik gminy Joanna Witkowska oraz Sołtysi Sołectwa Żeńsko - Natalia Nawrocka i Sołectwa Chłopowo Patrycja Tułaza, pomiędzy którymi nastąpiło podpisanie umowy na realizację planowanych projektów.

czytaj więcej

Prace nad projektem budżetu na 2023 rok

Szanowni Mieszkańcy Gminy Krzęcin

Wójt Gminy Krzęcin informuje o rozpoczęciu prac nad projektem uchwały budżetowej Gminy Krzęcin na 2023 rok.
W związku z powyższym, działając na podstawie paragrafu 1 Uchwały Nr XXIII/177/2017 Rady Gminy Krzęcin z dnia 22 czerwca 2017 r. w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Gminy Krzęcin informujemy o możliwości składania przez Radnych, Sołectwa, Organizacje pozarządowe i Stowarzyszenia oraz Mieszkańców wniosków do projektu budżetu na 2023 rok.

czytaj więcej

XXII Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w wędkarstwie spławikowym

W niedzielny (17.07) poranek nad jeziorem Krzęcińskim odbyły się XXII Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w wędkarstwie spławikowym parami.

wędkarze

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna z Drawna: Emil Twardochleb i Adam Makrocki, na drugim miejscu uplasowała się para z Choszczna: Sławomir Sosiński i Kazimierz Osiński. Trzecie miejsce przypadło parze z Krzęcina Michałowi Adamczykowi i Andrzejowi Adamczykowi. Nagrody dla najlepszej pary z Gminy Krzęcin wręczył Wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz.

Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!!!!

czytaj więcej

2 615 000zł dla Gminy Krzęcin

lad
Wyniki naboru Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych - edycja III – Państwowe Gospodarstwa Rolne Kancelaria Prezesa Rady Ministrów ogłosiła 14 lipca 2022r. W sobotę, 16 lipca 2022 r. dla samorządów z woj. Zachodniopomorskiego w Ostrowicach promesy wręczył Premier Mateusz Morawiecki.

czytaj więcej

Łódź ratownicza dla OSP Krzęcin

W dniu 14 lipca 2022 r. do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzęcinie, wchodzącej w skład Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, została dostarczona łódź ratownictwa przeciwpowodziowego GOMAR 500 z silnikiem zaburtowym wraz z przyczepą podłodziową.

łódź

czytaj więcej

Trzecia edycja naboru wniosków o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych (Edycja trzecia – PPGR)

lad

W trzeciej edycji naboru wniosków o bezzwrotne dofinansowanie realizowanych inwestycji GMINA KRZĘCIN otrzymała dofinansowanie na przebudowę drogi w miejscowości Mielęcin i Przybysław na realizację zadania pn.: „Przebudowa dróg gminnych w popegeerowskich miejscowościach Mielęcin i Przybysław w gminie Krzęcin”.

Wartość inwestycji szacuje się na kwotę 2 670 000,00 zł, w tym otrzymane dofinansowanie 2 615 000,00 zł.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 14 sierpnia 2022, imieniny: Alfreda i Euzebiusza