Wiadomości Krzęcińskie 3/60 sierpień 2016 r.

W najnowszym numerze „Wiadomości Krzęcińskich” czytamy m. in.: o „Gminie Krzęcin w rankingach Wspólnoty”, przebiegu realizacji zadań wyodrębnionych w Funduszu Sołeckim oraz o obchodach 70-lecia powstania Ochotniczych Straży Pożarnych z Krzęcina i Chłopowa. W numerze znajdziemy także wywiad z Prezesem Stowarzyszenia „Razem dla Gminy Krzęcin” Honoratą Kłosek oraz relację ze „Spotkań z Poezją”.

- 3/60 sierpień 2016 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 2/59 maj 2016 r.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania "Wiadomości Krzęcińskich". W tym numerze przeczytamy wywiad z Wójtem Gminy Krzęcin zatytułowany "Przed półmetkiem". Dowiemy się co udało się dotąd zrealizować oraz jakie inwestycje będą realizowane w najbliższym czasie. Ponadto znajdziemy min.: relację z XVI Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki oraz z Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

- 2/59 maj 2015 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 1/58 styczeń 2016 r.

W najnowszym numerze "Wiadomości Krzęcińskich" m.in.: o budżecie gminy na rok 2016, o tym, jak po raz pierwszy przebiegła u nas akcja "Szlachetnej paczki", a także kto został zwycięzcą w konkursie na "Najładniejszą świąteczną dekorację posesji". W numerze znajdziemy także relację z Jarmarku Świątecznego oraz dowiemy się, kto jest najlepszy w powiecie z języka polskiego. Zapraszamy do lektury.

- 1/58 listopad 2016 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 2/56 lipiec 2015 r.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Wiadomości Krzęcińskich. W numerze drugim przeczytać można m.in. o Powiatowym Dniu Strażaka, festiwalu nauki, zakończeniu projektu „Przedszkole promyczkiem radości w Gminie Krzęcin”. W numerze znajdziemy relację z tegorocznego Święta Wiatraka oraz relacje z pracy krzęcińskiego samorządu i informacje o realizowanych inwestycjach.

- 2/56 lipiec 2015 r. 

czytaj więcej

Wiadomości Krzęcińskie 4/54 grudzień 2014 r.

W numerze między innymi wywiad z nowym wójtem Bogdanem Wojciechem Brzustowiczem, sylwetki radnych i pierwsze obrady nowej Rady Gminy, a także o tym co robili Amerykanie pod Krzęcinem oraz podsumowanie jesiennej rundy krzęcińskich drużyn piłkarskich.

- 4/54 grudzień 2014 r. 

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 26 marca 2023, imieniny: Teodora i Emanuela