Drodzy Mieszkańcy Gminy Krzęcin!

W imieniu własnym i wszystkich kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Bogdana Wojciecha Brzustowicza RAZEM DLA GMINY chciałbym podziękować Wam za udział i poparcie udzielone w niedzielnych wyborach samorządowych w dniu 21 października. Oddane na mnie i kandydatów na radnych z mojego komitetu głosy są nie tylko wyrazem zaufania, ale także wielkim zobowiązaniem na przyszłość, o czym świadczy 1214 głosów (78,02%) oddanych na moją osobę.

Podobnie w rywalizacji o mandat radnego Rady Gminy Krzęcin najwyższe poparcie w swoich okręgach wyborczych uzyskało 9 kandydatów zgłoszonych przez komitet RAZEM DLA GMINY. Oddano na nich w sumie 794 głosy (!), dzięki czemu w nowej Radzie Gminy, wybranej na okres kadencji 2018-2023, zasiądą: Stefan Bodnar, Mieczysław Ciesiołkiewicz, Grzegorz Knera, Artur Konopelski, Małgorzata Matuszak, Judyta Mroczkowska, Andrzej Ogonowski, Ryszard Pierzchała i Paulina Szarawaga. Warto zwrócić uwagę, że duża część kandydatów na radnych komitetu RAZEM DLA GMINY osiągnęła bardzo wysoki wskaźnik poparcia w swoim okręgu, przekraczający 70%, tj. Stefan Bodnar (88,61%), Małgorzata Matuszak (84,67%), Mieczysław Ciesiołkiewicz (84,62), Grzegorz Knera (78,35%) i Paulina Szarawaga (78,13). Pokazuje to, że Wyborcy dobrze ocenili moją pracę i radnych w kadencji 2014-2018, za co składam serdeczne podziękowania.
Moje gratulacje kieruję także pod adresem nowych radnych, którzy zdobyli mandat zaufania, kandydując z innych komitetów wyborczych, wśród których są: Tomasz Bodnar, Włodzimierz Bury, Bożena Gibert, Zdzisław Kula, Przemysław Kusz i Anna Masaj-Szczepańska.
Zapewniam, że zrobimy wszystko, by nie zawieść powierzonego zaufania i kontynuować w Waszym imieniu pracę na rzecz Gminy Krzęcin, kierując się zasadami wzajemnego szacunku i zgodnej współpracy.

                            Bogdan Wojciech Brzustowicz

 

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest sobota 20 lipca 2019, imieniny: Czesława i Hieronima

Najbliższe wydarzenie: