UWAGA SZKOLENIE! "Ekonomia społeczna w praktyce - techniki i metody animacji lokalnej"

Szanowni Państwo,
informujemy, że dnia 10.07.2017 r. w Urzędzie Gminy Krzęcin odbędzie się szkolenie OWES dla podmiotów ekonomii społecznej o następującej tematyce:  "Ekonomia społeczna w praktyce - techniki i metody animacji lokalnej".

Celem szkolenia jest:
Zapoznanie uczestników z koncepcjami i tradycjami animacji kultury/animacji społecznej w Polsce i na świecie.Przedstawienie zbioru 15 metod pomocnych animatorom , którzy pracują ze społecznościami miast i miasteczek jak także znacznie mniejszych miejscowości. Ich zastosowanie pozwala na włączenie w proces animacyjny mieszkańców. Sprawdzenie przez ćwiczenie przynajmniej 6 technik animacyjnych.

Data: 10.07.2017r. od godz. 14.00

Miejsce: „Sala Obrad” w Urzędzie Gminy Krzęcin; ul. Tylna 7; 73-231 Krzęcin.

Prowadzący: Marek Sztark.
Niezależny animator kultury i rozwoju lokalnego. Doradca, trener i wykładowca. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2007, zarządzał instytucjami kultury, projektami rozwoju lokalnego, ekonomii społecznej i kultury. Kierował staraniami Szczecina o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury, koordynował współpracę Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 z regionem Dolnego Śląska. Działa w wielu organizacjach pozarządowych.
Realizuje projekty z różnych dziedzin: rozwoju i integracji środowisk społecznych i zawodowych, ekonomii społecznej, ochrony dziedzictwa kulturowego, animacji rozwoju lokalnego oraz animacji kultury. Jest twórcą marki regionalnej ”miody drahimskie” i autorem koncepcji modelu animacji lokalnej „Nowa Kultura”. 

Zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na szkolenie do 6 lipca 2017r. i przekazać je do p. Małgorzaty Matuszak (tel. 665 122 352). Dodatkowo osoby, które nie są uczestnikami projektu muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy do projektu.

Załączniki: 
Formularz zgłoszeniowy na szkolenie
Formularz zgłoszeniowy – osoba fizyczna

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest środa 06 grudnia 2023, imieniny: Mikołaja i Emiliana