VII Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza

VII Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza - Żeńsko 2017 już za nami. Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn: Orzeł Żeńsko, Klon Krzęcin, Tempo Rakowo, Team Korytowo, Sokół Sokoliniec, Orlik Polanów, Sokół Granowo, Dobre Juniory Choszczno i Pomorzanin Krąpiel. Zwycięzcą Turnieju została ekipa POMORZANIN KRĄPIEL, II miejsce zajęli DOBRZY JUNIORZY CHOSZCZNO.

Na III pozycji po rzutach karnych (3:2) uplasowała się drużyna SOKÓŁ GRANOWO, a IV ORLIK POLANÓW. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Przemysław Szelerski - Orlik Polanów, a najlepszym strzelcem został Jakuba Justka - Orlik Polanów. Mianem najlepszego bramkarza pochwalić się może Dominik Markiewicz - Pomorzanin Krąpiel. Gośćmi na naszym Turnieju byli: Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Ryszard Mićko, Przewodniczący Rady Powiatu Choszczeńskiego Stanisław Dycha, Starosta Powiatu Choszczeńskiego Adam Andriaszkiewicz, Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Brzustowicz, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Krzęcin Henryk Owczarek, Radna Gminy Krzęcin Bożena Gibert i oczywiście Pani Helena Hawrylewicz, która uroczyście otworzyła nasz Turniej. Mecze sędziowali: Marek Połomski i Paweł Haleniarz. Wszystkie zespoły otrzymały puchary , dyplomy i piłki, a zwycięzcy dodatkowo komplet strojów piłkarskich. Dziękujemy za wsparcie ZPM OZIMEK oraz Panom: Kamilowi Kędzierskiemu i Henrykowi Owczarkowi. Myślę, że turniej udał się w 100% i już myślimy o VIII w przyszłym roku. Należy nadmienić że wielu mieszkańców Żeńska pomogło w organizacji naszego Turnieju za co bardzo dziękują organizatorzy: Mariusz Głowacki i Bogumił Gibert.