Finał festynu charytatywnego "Niesiemy Pomoc Dla Mateuszka"

14 maja br. w amfiteatrze w Krzęcinie odbył się długo oczekiwany festyn charytatywny dla Mateuszka Sokołowskiego, zorganizowany przez Urząd Gminy Krzęcin w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe w Szczecinie.

Moc atrakcji w postaci m.in.: koncertu Lokusa, występów utalentowanych Mieszkańców powiatu choszczeńskiego, licytacji, loterii, kiermaszów, pokazu walki rycerzy, czy chociażby foto-budki przyciągnęła w tym dniu wielu ludzi o dobrym sercu. Ciekawym punktem programu był mecz towarzyski: Powiat Choszczno&Gmina Krzęcin, w którym uczestniczyli: Starosta Powiatu Choszczeńskiego Pan Adam Andriaszkiewicz, Burmistrz Gminy Randowtal Pan Axel Krumrey oraz Wójt Gminy Krzęcin Pan Bogdan Wojciech Brzustowicz. Licytację przeprowadziła Przewodnicząca Stowarzyszenia Pani Małgorzata Górska
Z całego serca pragniemy raz jeszcze podziękować Wszystkim Państwu, którzy zaangażowali się w naszą akcję charytatywną, to dzięki Wam udało się zebrać na dzień dzisiejszy kwotę w wysokości: 13.429,38 zł !!! 

Mateuszku - życzymy Ci mnóstwo zdrówka i uśmiechu na twarzy !!!

Sandra Żuk

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 04 grudnia 2022, imieniny: Barbary i Piotra