Szanowni Mieszkańcy!

ankietaInformujemy, że w dniach od 20 do 28 marca 2023 roku Pracownicy Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Krzęcinie będą przeprowadzać wśród Mieszkańców ankietę na temat zagospodarowania bioodpadów w przydomowych kompostownikach w 2022 roku. Celem ankiety jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi "u źródła" na terenie Gminy Krzęcin w 2022 roku.

Niniejsza ankieta zostanie przeprowadzona wśród właścicieli nieruchomości, którzy zadeklarowali w deklaracjach o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi gromadzenie bioodpadów stanowiących odpady komunalne we własnych kompostownikach i wykorzystujących kompost na własne potrzeby.
Jednocześnie informujemy, że wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla właścicieli nieruchomości korzystających ze zwolnienia z opłaty z tytułu posiadania przydomowego kompostownika.

Formularz można wypełnić podczas przeprowadzania ankiet przez Pracowników ZGKiOŚ, przesłać drogą elektroniczną na adres: odpady@krzecin.pl lub dostarczyć do Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Krzęcinie, ul. Tylna 7, 73-231 Krzęcin.

Druk ankiety dostępny poniżej.

Kierownik Zespołu Gospodarki Komunalnej
               i Ochrony Środowiska w Krzęcinie

             Janusz Suchorski

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest środa 06 grudnia 2023, imieniny: Mikołaja i Emiliana