Nowy projekt "Niesamodzielni w Gminie Krzęcin"

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż w związku z zakończeniem oceny wniosków w ramach konkursu RPZP.07.06.00-IP.02-32-K47/19 dotyczącego wsparcia rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym, złożony przez Gminę Krzęcin wniosek do Wojewódzkiego Urzędu Pracy uzyskał ocenę pozytywną i został wybrany do dofinansowania.

Na realizację projektu otrzymamy kwotę w wys. 945.523,75 zł. Projekt skierowany jest do 64 mieszkańców naszej gminy, którzy potrzebują wsparcia w życiu codziennym. W ramach projektu osoby potrzebujące będą mogły skorzystać ze wsparcia opiekuńczego w domach, ze sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, który będzie bezpłatnie udostępniany uczestnikom. Powstanie również klub seniora, w którym organizowane będą m.in.: różnego rodzaju zajęcia rozwijające, gimnastyka rekreacyjna czy wyjazdy do kina, teatru, na basen.
Projekt startuje 1 stycznia 2020 roku. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Krzęcinie.

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest czwartek 06 sierpnia 2020, imieniny: Sławy i Jakuba

Najbliższe wydarzenie: