KOMUNIKAT!!!

herbW związku z panującym w kraju  zagrożeniem epidemiologicznym  związanym z  koronawirusem COVID-19 prosimy  o ograniczenie wizyt osobistych w budynku Urzędu Gminy w Krzęcinie, siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzęcinie i Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Krzęcinie. Apelujemy o  załatwianie spraw, jeżeli jest to możliwe, w formie elektronicznej lub telefonicznie.

czytaj więcej

Szanowni Mieszkańcy Gminy Krzęcin

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce zwracam się do Państwa, w chwilach, gdy wspólnie przeżywamy niepokój o zdrowie bliskich i własne. To trudny czas, w którym musimy wykazać się odpowiedzialnością, dyscypliną, ale także ciepłem, empatią i wsparciem. Nie należy ulegać panice, ale należy wykonać każdy wysiłek, aby ograniczyć ryzyko zakażenia.

czytaj więcej

COVID-19 - Informacje

Główny Inspektor Sanitarny apeluje, aby czas wolny od zajęć lekcyjnych nie stanowił pretekstu do zintensyfikowania kontaktów towarzyskich. To czas mądrych wyborów zdrowotnych.

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i swoich najbliższych. Zachowujmy się odpowiedzialnie.

Dodatkowe informacje:

Zarządzenie nr 80 Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie zawieszenia imprez

Pismo WZ z dnia 11 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i innych chorób zakaźnych

 

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 21 lipca 2024, imieniny: Daniela i Andrzeja