Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

W dniu 18. maja br. w Reczu odbyły się Powiatowe Obchody Dnia Strażaka. Wzięły w nich udział liczne delegacje strażaków z całego powiatu, przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych i gminnych oraz służb mundurowych jak i również wielu zaproszonych gości.

czytaj więcej

Ogłoszenie dla mieszkańców Granowa

Informuję odbiorców wody w miejscowości Granowo, że od dnia 17.05.2017 r. do odwołania z powodów obecności bakterii grupy Coli nastąpi chlorowania wody, w związku z powyższym wodę wykorzystywaną w tym okresie do celów spożywczych należy uprzednio przegotować. W Tym czasie woda do pośredniego spożycia będzie wydawana z beczkowozu przy remizie OSP w Granowie codziennie w  godz.:

8.00 – 9.00

14.00-15.00

Za powstałe utrudnienia przepraszamy mieszkańców.

Kierownik ZGKiOŚ

czytaj więcej

Sezon Wędkarski - rozpoczęty

30 kwietnia 2017 na jez. Raduń odbyły się otwarte spławikowe zawody wędkarskie im. Stanisława Fiedorowicza. Z koła wędkarskiego w Krzęcinie wystartowało 4 wędkarzy w składzie: Jacek Polański, Piotr Wróbel, Łukasz Bombol i Krzysztof Walczak. Po zaciętej rywalizacji najlepiej z naszych wypadł Łukasz Bombol zajmując wysokie 2 miejsce oraz łowiąc największą rybę zawodów.

czytaj więcej

V Koncert Zespołów Śpiewaczych "A MY ŚPIEWAMY TAK"

27. kwietnia br. w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie miał miejsce V Koncert Zespołów Śpiewaczych "A my śpiewamy tak". Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz, a organizatorem było Stowarzyszenie "Aktywny Senior" w Chłopowie oraz Gminne Centrum Kultury w Krzęcinie.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom wspaniałych występów !

czytaj więcej

Dotacja na zabezpieczenie i rekultywację składowiska odpadów w Objezierzu

Pragnę poinformować, iż Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na posiedzeniu w dniu 20 kwietnia 2017 r. postanowił udzielić Gminie Krzęcin dofinansowania w formie dotacji w wysokości do kwoty 41 548,78zł na realizację zadania polegającego na: „Zabezpieczeniu i rekultywacji składowiska odpadów w  miejscowości Objezierze gmina Krzęcin”.

czytaj więcej

Wolne stanowisko pracy

Stowarzyszenie „Lider Pojezierza”

ul. Sądowa 8, 74-320 Barlinek

ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy Specjalista ds. obsługi Rady i projektów

czytaj więcej

XII Targi Pracy w Szczecinie

84 pracodawców, ponad 2000 ofert pracy, ponad 200 płatnych stażów, blisko 100 ofert praktyk (zarówno dla specjalistów jaki i szukających pierwszego doświadczenia zawodowego)! A to wszystko w jednym czasie i jednym miejscu. Największe Targi Pracy na Pomorzu Zachodnim już w środę 26 kwietnia w hali przy ul. Sowińskiego 1 w Szczecinie, start o 9:00.
Więcej o imprezie na: 
www.facebook.com/TargiPracySzczecin oraz www.targipracy.szczecin.pl

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest poniedzialek 06 lutego 2023, imieniny: Doroty i Tytusa