Spotkanie z rodzicami przedszkolaków

W dniu 11 czerwca 2015 r  w auli Zespołu Szkół w Krzęcinie odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci (3, 4 i 5-cio letnich), którzy chcą posłać z nowym rokiem szkolnym 2015/2016 swoje pociechy do przedszkola. Oddziały przedszkolne będą funkcjonowały jako placówka feryjna przy Zespole Szkół w Krzęcinie.

czytaj więcej

Dzień Dziecka w Gminie Krzęcin

Uśmiech dziecka jest pełną słodyczy odpowiedzią na dobro. Staramy się o to, aby gościł na twarzy najmłodszych jak najczęściej. Dlatego z okazji Dnia Dziecka jak co roku dzięki Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie było to możliwe. Na terenie całej gminy w placówkach kultury w Granowie, Żeńsku, Mielęcinie, Krzęcinie, Przybysławiu, Objezierzu, Chłopowie, Rakowie, Kaszewie świętowaliśmy radośnie ten wyjątkowy dzień.

czytaj więcej

Przebudowa ulicy Jeziornej w Krzęcinie

Ruszyły roboty budowlane na ulicy Jeziornej w Krzęcinie, łączącej dwie drogi powiatowe. Ich celem jest poprawa płynności i bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wykonanie odwodnienia. Wykonawcą jest Firma TOM-BRUK Tomasz Apoczkin ze Sławęcina. Koszt tej inwestycji to kwota 293.754 zł, a termin realizacji upływa 30 czerwca br.

Sandra Żuk

czytaj więcej

TILIA 2015

30 maja br. w Parku Miejskim w Trzcińsku Zdrój odbyły się Targi Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych Tilia 2015 pod hasłem: „Miasto gotyckich bram i wież ”. Wydarzenie to zorganizowało Stowarzyszenie Lider Pojezierza.

czytaj więcej

XV Zamkowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

28 maja 2015 r. podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzęcinie udali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Niemieńsku, aby wziąć udział w corocznej imprezie pn. "XV Zamkowy Dzień Osób Niepełnosprawnych".

czytaj więcej

XVI Powiatowy Konkurs Ortograficzny

To już po raz szesnasty Publiczne Gimnazjum im. Władysława II Jagiełły w Choszcznie gościło laureatów konkursów z gimnazjów powiatu choszczeńskiego. W czwartek, 28 maja, na szczeblu powiatowym gimnazjaliści zmierzyli się z dyktandem i testem przygotowanym przez p. Elżbietę Wareliś, nauczycielkę języka polskiego.

czytaj więcej

"Czy znasz swój powiat"

Kolejny sukces uczniów Zespołu Szkół w Krzęcinie 20 maja 2015r. uczniowie Zespołu Szkół brali udział w XVII edycji Powiatowego Konkursu Historii Regionalnej "Czy znasz swój powiat?"

czytaj więcej

Projekt Trzymaj Formę 2015 - "ŻYJ ZDROWO I SPORTOWO"

Dnia 25 maja 2015r. w Zespole Szkół w Krzęcinie odbył się finał Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego – Trzymaj Formę pod hasłem „Żyj zdrowo i sportowo”, którego organizatorami są Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców. Koordynatorem projektu była Pani mgr Ewa Smoderek

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 21 września 2021, imieniny: Hipolita i Mateusza