Inwestycje w sołectwach

Ruszają inwestycje oraz inne zaplanowane w tym roku ze środków Funduszu Sołeckiego przedsięwzięcia. Warto przypomnieć, iż we wszystkich 11 sołectwach zrealizowane zostaną w 2016 r. zadania za łączną kwotę 220 tys. zł. W kilku sołectwach powstaną wkrótce nowe place zabaw, poniżej zamieszczamy zdjęcia z nowymi elementami na placach zabaw w Żeńsku i Granowie (ul. Wesoła).

czytaj więcej

Festyn sportowy w Randowtal

"Święto Sportu" - pod taką nazwą zorganizowano dziś tj. 2 lipca br. w miejscowości Randowtal w Niemczech turniej piłki nożnej, w którym udział wzięły 3 drużyny z terenu gminy Krzęcin. Pomimo załamania pogody na murawie było bardzo gorąco.

czytaj więcej

Zawiadomienie

Wójt Gminy Krzęcin informuje o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w uprawach w gospodarstwach rolnych na skutek gradobicia i silnego wiatru, które miały miejsce we wtorek 5 lipca 2016 roku na terenie gminy.

czytaj więcej

VI Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza

2 lipca br. na stadionie w Żeńsku odbył się VI Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Hawrylewicza, który oficjalnie otworzyła, wraz ze Starostą Choszczeńskim Panem Adamem Andriaszkiewiczem i Wójtem Gminy Krzęcin Panem Bogdanem Wojciechem Brzustowiczem, Pani Helena Hawrylewicz Mama Pana Jerzego Hawrylewicza. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również: Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Krzęcin Pana Henryka Owczarka oraz Sołtysa Żeńska Pana Daniela Kamińskiego.

czytaj więcej

Zaproszenie do składania ofert - upowszechniania kultury fizycznej

WÓJT GMINY KRZĘCIN ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań w sferze działalności pożytku publicznego na terenie Gminy Krzęcin w II półroczu 2016 roku w zakresie upowszechniania kultury fizycznej:

Przygotowanie klubów piłkarskich, w tym klubów uczniowskich, do rywalizacji w rozgrywkach ligowych i turniejach;


Wysokość środków przeznaczonych na realizację w/w zadań to  39.250 zł.

Więcej info: http://bip.krzecin.pl/dokumenty/498

Wzór oferty na realizację zadania publicznego 

czytaj więcej

Krzęcińskie Święto Wiatraka - DJ IRAS

Na koniec imprezy DJ Iras wprowadził publiczność w klimaty muzyki klubowej miksując utwory taneczne. Dzięki swojej pasji i miłości do pracy sprawił, iż Krzęcińskie Święto Wiatraka zakończyło się wspólną zabawą "pod chmurką".

czytaj więcej

Krzęcińskie Święto Wiatraka - POWER PLAY

Power Play to zespół znany z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości. Jak mówią sami o sobie: "Cieszymy się, że muzyka, którą tworzymy, potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech". Podczas piątkowego występu grupy ogromna radość widoczna była na twarzach wszystkich zgromadzonych fanów.

 

czytaj więcej

Krzęcińskie Święto Wiatraka - BASTA

Zespół "Basta" to czołówka sceny Disco-Dance i Polo-Dance. Nazwa "Basta" odzwierciedla charakter, temperament, konsekwencję i charyzmę grupy. Podczas koncertu wraz z wokalistami śpiewała cała publiczność.

czytaj więcej

Krzęcińskie Święto Wiatraka - AFTER PARTY

Zespół AFTER PARTY to niebywały i niepodważalny fenomen muzyki Disco Polo. W bardzo krótkim czasie grupa zyskała miano jednej z największych i najbardziej popularnych formacji. Ich występ na scenie krzęcińskiego amfiteatru przyciągnął tłumy fanów.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 11 czerwca 2023, imieniny: Barnaby i Feliksa