Nagrody wójta za osiągnięcia artystyczne

W piątek, 26 czerwca 2015 r., w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie, nagrody wójta za osiągnięcia artystyczne i godne reprezentowanie Gminy Krzęcin w uroczystościach o charakterze gminnym, powiatowym i wojewódzkim odebrali młodzi krzęcińscy artyści: Weronika Bodnar i Maciej Radomiak. Laureatką nagrody wójta w Zespole Szkół Nr 2 w Choszcznie została z kolei Martyna Żyta. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

czytaj więcej

VI sesja Rady Gminy Krzęcin

W czwartek, 18 czerwca br. obrady VI sesji Rady Gminy Krzęcin. rozpoczęła uroczystość powołania nowego radnego. W wyniku wyborów uzupełniających,mandat radnego po Ryszardzie Przywartym, który został sekretarzem Gminy, objął Andrzej Ogonowski.

czytaj więcej

Spotkanie z rodzicami przedszkolaków

W dniu 11 czerwca 2015 r  w auli Zespołu Szkół w Krzęcinie odbyło się spotkanie z rodzicami dzieci (3, 4 i 5-cio letnich), którzy chcą posłać z nowym rokiem szkolnym 2015/2016 swoje pociechy do przedszkola. Oddziały przedszkolne będą funkcjonowały jako placówka feryjna przy Zespole Szkół w Krzęcinie.

czytaj więcej

Dzień Dziecka w Gminie Krzęcin

Uśmiech dziecka jest pełną słodyczy odpowiedzią na dobro. Staramy się o to, aby gościł na twarzy najmłodszych jak najczęściej. Dlatego z okazji Dnia Dziecka jak co roku dzięki Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie było to możliwe. Na terenie całej gminy w placówkach kultury w Granowie, Żeńsku, Mielęcinie, Krzęcinie, Przybysławiu, Objezierzu, Chłopowie, Rakowie, Kaszewie świętowaliśmy radośnie ten wyjątkowy dzień.

czytaj więcej

Przebudowa ulicy Jeziornej w Krzęcinie

Ruszyły roboty budowlane na ulicy Jeziornej w Krzęcinie, łączącej dwie drogi powiatowe. Ich celem jest poprawa płynności i bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wykonanie odwodnienia. Wykonawcą jest Firma TOM-BRUK Tomasz Apoczkin ze Sławęcina. Koszt tej inwestycji to kwota 293.754 zł, a termin realizacji upływa 30 czerwca br.

Sandra Żuk

czytaj więcej

TILIA 2015

30 maja br. w Parku Miejskim w Trzcińsku Zdrój odbyły się Targi Inicjatyw Lokalnych i Awangardowych Tilia 2015 pod hasłem: „Miasto gotyckich bram i wież ”. Wydarzenie to zorganizowało Stowarzyszenie Lider Pojezierza.

czytaj więcej

XV Zamkowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

28 maja 2015 r. podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzęcinie udali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Niemieńsku, aby wziąć udział w corocznej imprezie pn. "XV Zamkowy Dzień Osób Niepełnosprawnych".

czytaj więcej

XVI Powiatowy Konkurs Ortograficzny

To już po raz szesnasty Publiczne Gimnazjum im. Władysława II Jagiełły w Choszcznie gościło laureatów konkursów z gimnazjów powiatu choszczeńskiego. W czwartek, 28 maja, na szczeblu powiatowym gimnazjaliści zmierzyli się z dyktandem i testem przygotowanym przez p. Elżbietę Wareliś, nauczycielkę języka polskiego.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest środa 26 stycznia 2022, imieniny: Seweryna i Pauliny