Festyn Rodzinny "Lato w Kaszewie"

29 czerwca br. na boisku wielofunkcyjnym w Kaszewie odbył się Festyn Rodzinny pn. „Lato w Kaszewie”, którego głównym organizatorem był Sołtys Tomasz Preis i Rada Sołecka, a współorganizatorem Gminne Centrum Kultury w Krzęcinie. W przygotowania festynu włączyła się również Radna Paulina Szarawaga. Oficjalnego otwarcia piątkowej imprezy dokonał Wójt Gminy Krzęcin wraz z Sołtysem.

W tym dniu królowała przede wszystkim wspólna zabawa, w czasie której wspaniale bawili się zarówno najmłodsi jak i dorośli Mieszkańcy Sołectwa Kaszewa. To właśnie lokalna społeczność zadecydowała, aby ze środków Funduszu Sołeckiego zorganizować piątkową imprezę. Wśród atrakcji festynu nie zabrakło występów artystycznych dzieci przygotowanych przez animatorkę kultury Monikę Leszczyszyn, malowania twarzy czy pokazu baniek mydlanych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się mobilny plac zabaw „Małpi gaj” oraz pieczone kiełbaski i słodki poczęstunek. Sportowe konkursy dla najmłodszych i zabawę poprowadził niezawodny Wodzirej Irek.

Sołtys Kaszewa pragnie gorąco podziękować Inspektorowi ds. promocji oraz Kierownikowi i Pracownikom Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Krzęcinie za pomoc w organizacji festynu.

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest sobota 23 lutego 2019, imieniny: Romany i Damiana