Gminne Obchody Dnia Seniora

Ogólnopolski Dzień Seniora to jedno z kilku świąt w roku, które dedykowane jest osobom starszym. Jest również świetną okazją do tego, aby okazać szacunek i uznanie osobom starszym za bezinteresowną miłość i mądrość życiową. Seniorzy pełnią bardzo ważną rolę w każdej rodzinie, mają za sobą bagaż doświadczeń i wspomnień, którymi dzielą się z młodszym pokoleniem.

14 listopada br. w Wiejskim Domu Kultury w Granowie odbyły się Gminne Obchody Dnia Seniora. W spotkaniu oprócz naszych szanownych Seniorów nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych: Wójta Gminy Krzęcin Bogdana Wojciech Brzustowicza, Skarbnika Joanny Witkowskiej, Radnych Gminy Krzęcin Mieczysława Ciesiołkiewicza i Stefana Bodnara oraz kierowników jednostek organizacyjnych i zaproszonych gości.

Event poprowadziła Pełnomocnik wójta ds. Seniorów Barbara Tuka. Dla uczestników wydarzenia przygotowane zostały prezentacje dot. polityki społecznej i kulturalnej Gminy Krzęcin wobec seniorów. Informacje te były prezentowane przez Adriannę Steczyszyn – Kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy, Piotra Drobotkę – Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej, Prezesa Stowarzyszenia „Razem dla Gminy Krzęcin” Macieja Radomiaka oraz Alicję Kamińska Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Krzęcinie.

Gminne Obchody Dnia Seniora obfitowało w moc atrakcji i niezapomnianej rozrywki. Dowodem tej tezy, była wypełniona po brzegi sala, gdzie licznie zgromadzona publiczność miała okazję posłuchać wyjątkowego Koncertu Zespołu „VALDIANGO i NATALII”. Życzenia zdrowia i wielu lat życia wypełnionego radością i ciepłem rodzinnym przekazał Seniorom Wójt Gminy Krzęcin. Na koniec po słodkim poczęstunku wszyscy seniorzy zostali obdarowani upominkami.

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest środa 06 grudnia 2023, imieniny: Mikołaja i Emiliana