Mecz Klon Krzęcin vs. Oldboye

klon

15 lipca br. odbyła się impreza pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Krzęcin, III edycja meczu Klon - Oldboys Klon. Tym razem mecz ten przybrał miano meczu o "Puchar Przechodni Wójta GMINA Krzęcin". Po dwóch remisach w poprzednich latach tym razem w końcu lepsza okazała się nasza drużyna pokonując rywali 6:2.

Bramki w tym meczu strzelali: Tomaszewski Sebastian x3, Zaczek Kacper, Przyborek Paweł i Pietras Łukasz (dla Klonu) oraz Lewandowski Adam i Kośmider Przemysław (dla Oldboys). Mecz ten poprowadził również były zawodnik Klonu, a obecnie sędzia piłkarski Wojciech Walczyński. I to właśnie tym spotkaniem nasza drużyna zainaugurowała przygotowania do nowego sezonu rozgrywek 2023/24, który startuje w ostatni weekend sierpnia.

Klon: Bobryk Jakub, Angerman Paweł, Dukindorf Grzegorz, Czyż Adam, Lipski Marcin, Pawlak Krzysztof, Przyborek Paweł, Hermanowicz Mateusz, Kusz Przemysław, Zaczek Kacper, Majewski Szymon, Pietras Łukasz, Tomaszewski Sebastian, Lipski Zbigniew, Białoskórski Tomasz, zawodnik testowany, Tuński Marcin (1/2)

Oldboys: Szymczak Seweryn, Kucharczyk Radosław, Rogowski Stanisław, Kowalski Józef, Przywarty Marcin, Lewandowski Adam, Leśniak Marek, Karpała Dominik, Kowalski Piotr, Turek Daniel, Kowalczyk Wiktor, Iwaniec Krzysztof, Kowalski Daniel, Buczkowski Marcin, Fabisiak Zbigniew, Wieligórka Witold, Preis Sebastian, Runkowski Daniel, Janik Zbigniew, Tuński Marcin (1/2).

Drużynie Oldboyów dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy już dziś na kolejną edycję za rok. Fotorelacja z wczorajszego meczu niebawem na naszej stronie.

"Klon" Krzęcin

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest środa 06 grudnia 2023, imieniny: Mikołaja i Emiliana