"Ogród marzeń" ŚDS.

Z wielką przyjemnością informujemy, że już niedługo ruszamy z wielką akcją - "Ogród marzeń" Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzęcinie.

ogrod

Zaplanowana inicjatywa ma na celu poprawę estetyki ogrodu przy placówce ŚDS. Rewitalizacja niezagospodarowanej przestrzeni na zielony zakątek (dzięki wsparciu osób o ogromnym serduchu) będzie wynikiem wspólnej pracy społeczności lokalnej, która będzie służyć niepełnosprawnym z terenu Gminy Krzęcin. Poprzez tworzenie więzi międzypokoleniowej, jak również rozwijanie poczucia tożsamości (zarówno wśród niepełnosprawnych podopiecznych, młodych osób, jak i starszych mieszkańców) będziemy chcieli budować aktywność przy wspólnych działaniach i poczucia, że RAZEM MOŻNA WIĘCEJ!

Już niedługo przekażemy więcej szczegółów. Tymczasem liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie w tworzeniu czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego!

Zapraszamy wszystkie stowarzyszenia, Koła Gospodyń Wiejskich, organizacje pozarządowe (m.in. kluby sportowe i wędkarzy), dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Krzęcinie, pracowników jednostek organizacyjnych, członków Ochotniczych Straży Pożarnych i Mieszkańców z terenu gminy.

Osoby chętne do zaangażowania się w akcje proszone są o kontakt z Kierownikiem Referatu Kancelaryjno - Organizacyjnego i Oświaty p. Magdaleną Czarnecką tel. 95 765 52 13 wew. 22.

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 26 marca 2023, imieniny: Teodora i Emanuela