Imprezy towarzyszące - Dożynki 2022!

nie pytaj

Imprezami towarzyszącymi podczas tegorocznego Święta Plonów były zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Krzęcin, które odbyły się nad jeziorem krzęcińskim.
Pierwsze miejsce zdobył Michał Adamczyk (9,88kg), drugie miejsce przypadło Jackowi Polańskiemu (8,27kg), a trzecie miejsce zdobył Piotr Wróbel (7,54kg). Podczas zawodów największą rybę – złowił Michał Adamczyk.

wędkarze

Dodatkową atrakcją był mecz ligowy Klonu Krzęcin i Iskry Pomień, gdzie rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:0 dla gości.
Podczas gminnego festynu dożynkowego mogliśmy obserwować zmagania drużyn w Turnieju Sołeckim. Rywalizacja przyniosła wiele pozytywnych emocji. Najlepszym zespołem okazała się ekipa z Sołectwa Chłopowo, drugie miejsce zajęło Sołectwo Krzęcin a ostatnie miejsce podium należało do Sołectwa Mielęcin.