Objezierze i Krzęcin - Laureatami konkursu "PIĘKNA ZACHODNIOPOMORSKA WIEŚ 2021"

Tegoroczne Dożynki Wojewódzkie które odbyły się 4 września 2021 roku w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach były okazją do rozstrzygnięcia 3. edycji konkursu pn. „Piękna Zachodniopomorska Wieś 2021”. Konkurs ogłoszony przez Samorząd Województwa Zachodniopomorskiego miał na celu zachęcenie społeczności lokalnych do aktywnego działania na rzecz podniesienia atrakcyjności zachodniopomorskich wsi i poprawy jakości życia jej mieszkańców.

sołtysi

13 sierpnia br. poznaliśmy finałową dziesiątkę plebiscytu i wśród 10 sołectw znalazły się wytypowane przez Wójta Gminy Krzęcin, Bogdana Wojciecha Brzustowicza, nasze dwie miejscowości.
Z ogromną radością i dumą pragniemy Państwa poinformować, iż najpiękniejszą wsią na Pomorzu Zachodnim jest nasze Objezierze, które zdobyło I miejsce i nagrodę w wys. 40 000 zł!
W ramach konkursu wręczono także jedno wyróżnienie, 10 000 zł, które trafiło do Krzęcina. Bony wręczył sołtysom, Maciejowi Radomiakowi i Kamilowi Kozłowskiemu, Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Kustosz.
Gratulujemy naszym zwycięzcom i oczywiście pękamy z dumy!

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest wtorek 21 września 2021, imieniny: Hipolita i Mateusza