"Cień Pośród Zamieci" - Wielki sukces Jakuba Szylaka!!!

jsz

W poniedziałkowy poranek pragniemy przekazać Państwu rewelacyjne wieści na temat konkursu "ProzaTory Zachodniopomorskie Antologia 2021".
Projekt Książnicy Pomorskiej zakładał przesłanie autorskiego tekstu prozatorskiego bez ograniczeń gatunkowych oraz formalnych i skierowany był do młodych twórców (do la 35) związanych z regionem.

LAUREATEM KONKURSU ZOSTAŁ JAKUB SZYLAK Z GMINY KRZĘCIN!!!
Nagrodą dla laureatów jest wydanie utworu w Antologii ProzaTory Zachodniopomorskie 2021, oficjalne wręczenie nagród nastąpi na przełomie czerwca-lipca br. Obecnie Jakub i pozostali laureaci zaproszeni zostali do prac redaktorskich.
Ten ambitny, niezwykle wartościowy młody człowiek pracuje na co dzień w firmie 2x3 w Krzęcinie i studiuje psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Hobby to naturalnie czytanie, patrząc na zdjęcie już wiemy, że przeważają horrory, kryminały i fantasy. Kuba to także zagorzały fan Star Wars i piłki nożnej. Od 7 lat szczęśliwie zakochany w swojej szkolnej miłości.
Podczas rozmowy z Kubą dowiedzieliśmy się, iż Jego praca literacka to horror. Akcja toczy się w niedalekiej przyszłości, w której świat jest skuty lodem. Panuje w nim wieczna zima. Starszy mężczyzna wraz ze swoim małym wnukiem walczą o przetrwanie i znajdują schronienie w starym, opustoszałym domu. Tam starzec opowiada chłopcu pewną straszną historię, która może mieć więcej wspólnego z rzeczywistością niż się wydaje...
My się już nie możemy doczekać wydania, a Wy?
Jakubie, serdeczne gratulacje, Gmina Krzęcin jest z Ciebie bardzo dumna!

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest piątek 07 maja 2021, imieniny: Ludmiły i Gizeli

Najbliższe wydarzenie: