Krzęcińskie Dyktando dla Dorosłych tym razem online

27 marca 2021 r. Szkoła Podstawowa w Krzęcinie zorganizowała VII Dyktando dla Dorosłych tym razem w wersji online, a więc za pośrednictwem Internetu. Tekst dyktanda został przygotowany przez panie Barbarę Biesiadę i Natalię Rynkiewicz, a następnie, dzięki pomocy informatyka pani Elżbiety Szczepaniak – Szypuły,  zamieszczony na portalu Dyktanda.pl.

dyktando

W dniu wczorajszym, 30 marca br.,zwycięzcy konkursu spotkali się w gabinecie dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzęcinie, aby odebrać zasłużone nagrody, dyplomy i puchary.
Oto wyniki:
Pani Martyna Żyta – Mistrz Ortografii Gminy Krzęcin
Pani Jolanta Stasiak – I Wicemistrz Ortografii Gminy Krzęcin
Pan Jakub Szylak – II Wicemistrz Ortografii Gminy Krzęcin.
Tradycyjnie rozlosowano nagrodę dla uczestnika dyktanda. Tu szczęście uśmiechnęło się do pani Honoraty Konieczki, a nagrodę wylosowała pani dyrektor Honorata Kłosek.
Nagrody wręczał Wójt Gminy Krzęcin pan Bogdan Wojciech Brzustowicz, który objął dyktando honorowym patronatem, a jednocześnie był sponsorem ortograficznych potyczek, za co w imieniu uczestników serdecznie dziękujemy. Podziękowania kierujemy także w stronę kolejnych sponsorów dyktanda, czyli Przewodniczącej GKRPA, pani Kazimiery Prokopiak oraz Prezesa firmy 2x3 z siedzibą w Krzęcinie, pani Anny Kuzynin.
Wszystkim nagrodzonym jak i uczestnikom dyktanda serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w wydarzeniu.


Szkoła Podstawowa w Krzęcinie

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest środa 14 kwietnia 2021, imieniny: Justyny i Waleriana

Najbliższe wydarzenie: