Nowe wyposażenie placu zabaw w Granowie

wiata granowo

W ramach projektu „Lokalne inicjatywy społeczne na obszarach rewitalizacji gmin Specjalnej Strefy Włączenia” prowadzone są w Gminie Krzęcin kolejne małe inwestycje lokalne.

„Kącik radosnych spotkań – doposażenie placu zabaw” to zadanie, którego realizacja trwa obecnie w Granowie. Dzięki finansowemu wsparciu w kwocie 18 500 zł z Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie w miejscowości Granowo przy ul. Zakładowej powstały wcześniej plac zabaw doposażony zostanie w kolejne elementy: zjazd linowy, huśtawka ważka, karuzela krzyżowa i bujak motor. Wykonane zostanie również panelowe ogrodzenie placu zabaw.

Realizatorem w/w inwestycji jest Stowarzyszenie „Razem dla Gminy Krzęcin”, które otrzymało także dofinansowanie z budżetu gminy w wys. 8 000 zł na budowę drewnianej wiaty ze stołem biesiadnym. Wykonawcą tej inwestycji jest Pan Patryk Pareniak – Usługi Ogólnobudowlane „CHUDBUD” z Zamęcina.    
              Koordynatorem projektu z ramienia „4C Centrum Ekonomii Społecznej” sp. z o.o. jest Pani Małgorzata Matuszak, Lokalny Animator ds. Rewitalizacji.
    Czekamy z niecierpliwością na zakończenia prac, które mają nastąpić pod koniec marca br.

 

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 26 marca 2023, imieniny: Teodora i Emanuela