KOMUNIKAT!!!

herbW związku z panującym w kraju  zagrożeniem epidemiologicznym  związanym z  koronawirusem COVID-19 prosimy  o ograniczenie wizyt osobistych w budynku Urzędu Gminy w Krzęcinie, siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzęcinie i Zespołu Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska w Krzęcinie. Apelujemy o  załatwianie spraw, jeżeli jest to możliwe, w formie elektronicznej lub telefonicznie.

W sytuacjach niezbędnych prosimy o odwiedzanie urzędu pojedynczo, bez osób towarzyszących.
Ponadto rekomendujemy dokonywanie płatności drogą elektroniczną, np. na decyzjach dotyczących podatków od osób fizycznych podano indywidualny rachunek bankowy, na który należy dokonywać płatności.
Przypominamy, że w celu złożenia pisma urzędowego drogą elektroniczną konieczne jest  posiadanie Profilu Zaufanego. Profil taki można bezpłatnie założyć i potwierdzić nie wychodząc z domu.
Na stronie www.pz.gov.pl istnieje możliwość złożenia wniosku o Profil Zaufany oraz potwierdzenia swojej tożsamości za pomocą danych dostępowych do konta bankowego. Aby uniknąć wizyty w Urzędzie, w celu potwierdzenia Profilu Zaufanego należy wybrać: „Zarejestruj się”, a następnie „Banki i inni dostawcy”.

Udostępniamy Państwu następujące formy kontaktu:

- platforma www.epuap.gov.pl służące do składania pism urzędowych wymagających podpisu,
- adresy e-mail: urząd@krzecin.pl, komunalka1@wp.pl, ops_krzecin@o2.pl
- telefoniczny:
•    Urząd Gminy - tel./fax +48 95 765 52 13
•    Zespół Gospodarki Komunalnej -  tel./fax 95 765 51 06
•    OPS – tel. +48 95765 5416

Apelujemy również do rodziców o zachowanie rozwagi, a przede wszystkim ograniczenie przemieszczania oraz gromadzenia się dzieci i młodzieży. Jednocześnie prosimy o otoczenie szczególną troską i wsparciem osób starszych, a także grup z podwyższonego ryzyka, zarówno z państwa rodzin, jak i z sąsiedztwa.

Mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o zastosowanie się do naszej prośby.

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy dużo zdrowia.

 

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 27 września 2020, imieniny: Kosmy i Damiana

Najbliższe wydarzenie: