Krzęcin w Krzęcinie

W dniach 26-28 czerwca 2015 r., delegacja z naszej Gminy Krzęcin gościła w zaprzyjaźnionym Krzęcinie w województwie małopolskim. Wizyta z okazji 125-lecia działalności Kółka Rolniczego i 55-lecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Krzęcinie składała się z wielu atrakcji.

Poza głównym celem wyjazdu, którym były huczne obchody wyżej wymienionych świąt, przedstawiciele naszej gminy uczestniczyli między innymi w spotkaniu z burmistrzem Skawiny, Pawłem Kolasą, zwiedzili Muzeum Jana Pawła II, Klasztor O. Bernardynów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczególne podziękowania składamy na ręce sołtysa tamtejszego Krzęcina, Antoniego Bylicy za miłe przyjęcie i zorganizowanie wspaniałego pobytu.

Sandra Żuk

Wpisany przez: Admin

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 21 lipca 2024, imieniny: Daniela i Andrzeja