Rewitalizacja społeczna

Już w niedługim czasie rozpocznie się w naszej gminie kontynuacja projektu rewitalizacyjnego Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie. Zanim jednak przystąpimy do kolejnych projektów, warto podsumować, to co dotąd zostało zrobione w ramach rewitalizacji.

czytaj więcej

Festyn Rewitalizacyjny w Krzęcinie "W Andrzejkowym Nastroju"

„W andrzejkowym nastroju” to hasło ostatniego już w tym roku festynu, który odbył się 25. listopada br. w Gminnym Centrum Kultury w Krzęcinie w ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”. Uroczystego otwarcia imprezy oraz przecięcia wstęg przy nowo zamontowanych elementach siłowni zewnętrznej przy placu zabaw dokonali: Sołtys Stanisław Matusiak, Wójt Bogdan Wojciech Brzustowicz oraz Lokalny Animator ds. Rewitalizacji Małgorzata Matuszak.

czytaj więcej

Festyn Rewitalizacyjny "A MNIE JEST SZKODA LATA, ALE KOCHAM JESIEŃ"

W piątkowe popołudnie (17. listopada br.) w Wiejskim Domu Kultury w Chłopowie odbył się, w ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”, festyn pn. „A mnie jest szkoda lata, ale kocham jesień”. Oficjalne otwarcie imprezy, którego dokonali Sołtys Sołectwa Chłopowo Józef Jagieło, Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz oraz Lokalny Animator ds. Rewitalizacji Małgorzata Matuszak, miało miejsce przy jeziorze w Chłopowie, gdzie zostały zamontowane dwie drewniane altanki, o które wnioskowali Mieszkańcy sołectwa.

czytaj więcej

Festyn w Granowie

W ubiegłą sobotę, 21. października 2017 r., przy Wiejskim Domu Kultury w Granowie odbył się, w ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”, festyn pn.: „Idzie do nas jesień kolorowa”. Oficjalne otwarcie imprezy, którego dokonali Sołtys Sołectwa Granowo Pan Zdzisław Kośmider, Wójt Gminy Krzęcin Pan Bogdan Wojciech Brzustowicz, Prezes Stowarzyszenia Razem dla Gminy Krzęcin Pani Honorata Kłosek i Lokalny Animator ds. Rewitalizacji Pani Małgorzata Matuszak, miało miejsce przy ulicy Wesołej.

czytaj więcej

Lokalny Program Rewitalizacji

Na posiedzeniu Rady Gminy w dniu 28 września 2017 r. krzęcińscy Radni podjęli uchwałę o przyjęciu Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Krzęcin na lata 2017-2023. Przed podjęciem uchwały przedstawione zostały cele rewitalizacji, omówiono zasady wyodrębnienia obszarów objętych rewitalizacją oraz dyskutowano nad zaplanowanymi do realizacji projektami przedsięwzięć inwestycyjno-remontowych.

czytaj więcej

Festyn w Mielęcinie "Żyj Sportowo, Kolorowo"

W ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”, w ubiegłą sobotę (16.09.2017 r.), w miejscowości Mielęcin odbył się festyn rekreacyjno-sportowy „Nasza przestrzeń- żyj sportowo, kolorowo”. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali: Sołtys Mielęcina Włodzimierz Bury, Wójt Gminy Krzęcin Bogdan Wojciech Brzustowicz, Gminny Animator ds. Rewitalizacji Małgorzata Matuszak oraz Prezes Stowarzyszenia „Razem dla Gminy Krzęcin” Honorata Kłosek.

czytaj więcej

FESTYN W KASZEWIE „RAZEM DLA SIEBIE”

W miejscowości Kaszewo przy Zespole Rekreacyjno-Sportowym, w dniu 2. września br., miał miejsce festyn pod hasłem „Razem dla siebie”. Impreza, która miała na celu integrację Mieszkańców sołectwa odbyła się w ramach projektu „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia”. Sobotni festyn oficjalnie otworzył Pan Sołtys Tomasz Preis oraz Gminny Animator ds. Rewitalizacji Małgorzata Matuszak, którzy w swoim wystąpieniu podziękowali wójtowi Bogdanowi Wojciechowi Brzustowiczowi za umożliwienie przeprowadzenia działań rewitalizacyjnych na terenie naszej gminy.

czytaj więcej

"RAZEM DLA SIEBIE" w Kaszewie

Trwają intensywne prace nad realizacją inwestycji "Razem dla siebie" w Sołectwie Kaszewo. W ramach działań animacyjnych dot. projektu "Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia" powstanie przy boisku rekreacyjno-sportowym miejsce integracji i rekreacji dla Mieszkańców.

czytaj więcej

  • :
  • :

Dziś jest niedziela 26 marca 2023, imieniny: Teodora i Emanuela